دولت بر توزیع عادلانه اعتبارات در خوزستان و شهرستان های آن نظارت کند

آبادان - ایرنا - امام جمعه خرمشهر گفت: نظارت بر توزیع عادلانه و در هزینه کرد اعتبارات در استان خوزستان و شهرستان های آن از جذب اعتبارات مهمتر است و باید با قدرت انجام شود.

به گزارش ایرنا حجت‌الاسلام محمدجواد عادل‌پور در آیین عبادی سیاسی جمعه این هفته در مسجد جامع خرمشهر به مسایل و مشکلات زیرساختی شهر خرمشهر اشاره کرد و گفت: با بررسی های انجام شده  مشخص شد بیشترین مشکلات زیرساختی ناشی از کمبود اعتبارات و نقدینگی است.

وی اظهار داشت: با توجه به اعلام سازمان بازرسی کل کشور مبنی بر اینکه استان هزاران میلیارد تومان از دولت طلب دارد  گفت دولت باید حل مشکلات استان را در اولویت قرار دهد.

وی گفت به طور مثال حق آلایندگی در خوزستان ۱۳ هزار میلیارد تومان است که با احتساب جرایم به  ۲۳ هزار میلیارد تومان رسیده  است  و از طرف دیگر هزاران میلیارد تومان سه درصد نفت از محل بحران بوده که می تواند مشکلات عدیده ای استان را حل کند.

وی در بخش دیگری به سالروز حماسه ۹ دی اشاره کرد و گفت: در آستانه حماسه ۹ دی مصادف با دهه بصریت و میثاق امت با ولایت را خواهیم داشت این دهه بسیار مهم است و از روز ۹ دی آغاز و تا ۱۹ دی ادامه دارد.

حجت‌الاسلام عادل‌پور افزود: امسال ۱۱ سال از فتنه سال ۸۸ می‌گذرد که خسارات بسیار سنگین معنوی و مادی علیه کشور جمهوری اسلامی تحمیل کرد.

امام جمعه خرمشهر افزود: علل پیدایش این قضیه دشمنان ما بودند و پشتیبان این فتنه‌ها آمریکایی‌ها بوده‌اند.

حجت‌الاسلام عادل‌پور گفت: آن چیزی که  فتنه ۸۸ را خنثی کرد وجود ولایت فقیه و مدیریت و تدبیر شجاعانه مقام معظم رهبری و بصیریت و حضور به هنگام و شجاعت مردم است.

حجت‌الاسلام عادل‌پور گفت: همه ملت تا آخرین قطره خون خود از ارزش ها ولایت فقیه و انقلاب دفاع خواهند کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها