امام جمعه: ۱۰ سال انتظار برای تکمیل بیمارستان پیشوا موجب شرمندگی است

تهران- ایرنا- امام جمعه شهرستان پیشوا گفت: ۱۰ سال انتظار برای تکمیل بیمارستان نیمه کاره پیشوا موجب شرمندگی و خجالت است و مسوولان موظفند به قولی که به مردم می‌دهند عمل کنند.

حجت الاسلام روح الله باقری در خطبه‌های این هفته نماز جمعه پیشوا که با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در صحن مطهر امامزاده جعفر(ع) برگزار شد اظهار داشت: شهرستان پیشوا با وجود هزاران نفر جمعیت، از داشتن حتی یک تخت بیمارستانی محروم است و این امر مشکلات بسیاری برای مردم به وجود آورده است.

وی گفت:  از ۱۰ سال قبل تاکنون، بیمارستان پیشوا نیمه کاره باقی مانده و حضور چندین وزیر و مسوول نیز نتوانسته آن را تکمیل کند.

وی افزود: در سفر سال گذشته وزیر بهداشت به شهرستان پیشوا، اعلام شد که ظرف یک هفته‌ به منظور تکمیل این بیمارستان توافقنامه‌ای با دانشگاه آزاد منعقد می‌شود تا این بیمارستان تکمیل شود ولی عملکرد ضعیف مسوولان، این بیمارستان را همچنان نیمه‌کاره باقی گذاشته است.

باقری تصریح کرد: کمبود بیمارستان در ایام شیوع ویروس کرونا، بیش از گذشته نمایان شد و این امر برای مردم و مسوولان در مقابله با این بیماری مشکلات عدیده‌ای را به وجود آورد.

وی در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه پیشوا با تأکید بر لزوم توجه به ظرفیت‌های داخلی گفت: اعتماد چندباره به دشمنان اشتباه بزرگی است که نباید تکرار شود، قطعا گفتمان دوباره با دولت جدید آمریکا، خسارات بیشتری را به کشور وارد می‌کند.

وی تصریح کرد: دشمنان قسم خورده نظام بدعهد و پیمان‌شکنند و نه فقط به تعهدات خود در قبال ایران که به هیچ‌ کدام از پیمان‌های خود با سایر کشورها نیز عمل نکرده‌اند، تنها با نگاه به داخل و رفع مشکلات داخلی است که می‌توان توطئه‌ها را خنثی کرد.

امام جمعه پیشوا افزود: همبستگی مردم و مسوولان و همصدایی موجب پیشرفت کشور می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =

سرخط اخبار استان‌ها