مکتب شهید سلیمانی باید به همه عالم معرفی شود

بروجرد - ایرنا - امام جمعه بروجرد گفت: شهید سلیمانی نه تنها در ایران بلکه برای بسیاری از کشورهای مظلوم و آزادیخواه دادرس بود، براین اساس مکتب این شهید باید به همه عالم معرفی شود

به گزارش ایرنا حجت الاسلام و المسلمین سید علی حسینی در خطبه های نماز جمعه بروجرد افزود: سردار سلیمانی برای امنیت مردم مظلوم منطقه از جان خود گذشت.

وی با اشاره به سالروز شهید سلیمانی افزود: در سالروز شهادت شهید سلیمانی باید به گونه ای برنامه ریزی شود که سنگ تمام بگذاریم و این شخصیت بزرگ را به همه عالم معرفی کنیم.

وی با بیان این که دشمن بارها از رهبری سیلی خورده است، گفت: دشمن هدفش رهبری است و می داند قدرت اسلام کجاست و در این سالها از رهبری سیلی خورده و شکست خورده اند.

خطیب نمازجمعه بروجرد اظهار داشت: برخی در قالب نامه نگاری مشکلات را بر گردن رهبری می اندازند در حالی که رفع مشکلات معیشتی بر گردن مسوولان دیگر است.

حجت الاسلام حسینی  بیان کرد: برخی ساده لوحان هم باور می کنند اما باید توجه داشت که حل مشکلات اقتصادی و معیشتی توسط مسوولان با برنامه ریزی و توجه به داخل کشور برطرف می شود.

وی با اشاره به جلسه کشورهای اروپایی در خصوص برجام اضافه کرد: وزارت امور خارجه کشورهای اروپایی جلسه داشتند و در راستای خروج آمریکا اظهار تاسف کردند اما این کافی نیست و آنها مانند آمریکا به تعهدات خود عمل نکردند.

حجت الاسلام حسینی افزود: آفرین بر مجلس انقلابی که با مصوبه خود بر دهن اینها زدند و مسوولان باید عبرت بگیرند و به دشمن نگاه نکنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =

سرخط اخبار استان‌ها