امام جمعه ورامین: مشکلات اقتصادی مردم را از مسیر انقلاب خارج نمی‌کند

تهران- ایرنا- امام جمعه شهرستان ورامین گفت: اگر چه مردم از برخی مشکلات اقتصادی گله دارند ولی این مشکلات آنان را از مسیر انقلاب خارج نمی‌کند.

آیت الله سیدمرتضی محمودی در پیام جمعه این هفته شهرستان ورامین اظهار داشت: برخی از مشکلات اقتصادی، موجب گلایه به حق مردم شده ولی این امر موجب نمی‌شود که آن‌ها از مسیر انقلاب خارج شده و از نظام مقدس جمهوری اسلامی حفاظت نکنند.

وی افزود: مردم ایران ثابت کرده‌اند که حتی در سخت‌ترین شرایط، از انقلاب اسلامی، امام  راحل و خط شهدا دست نمی‌کشند و این امر را دشمنان قسم خورده نظام نیز باید بدانند که مردم ایران همواره با صبر و استقامت، در برابر توطئه‌ها ایستادگی می‌کنند.

وی با اشاره به در پیش بودن سالگرد حماسه نهم دی‌ اظهار داشت: نهم دی در تاریخ انقلاب اسلامی از روزهای سرنوشت ساز و تعیین کننده‌ای است که فتنه دشمنان را خنثی و شر آن را به خودشان بازگرداند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین افزود: حضور با شکوه مردم در نهم دیماه، نظام اسلامی را در برابر دشمنی‌ها و فتنه حفظ کرد و در این بین، حرکت تاریخی مربوط به مردم ورامین که پای پیاده تا بیت رهبری عزیمت کردند نیز برای همیشه ماندگار شد.

وی با تقدیر از تلاش و همت کادر درمانی در مقابله با شیوع ویروس کرونا گفت: با همراهی و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از سوی مردم و تلاش مسئولان به ویژه تلاشگران عرصه سلامت، موج این بیماری کاهش یافته و قطعا با همراهی همه مردم، این بیماری ریشه‌کن می‌شود.

امام جمعه ورامین با اشاره به در پیش بودن ایام فاطمیه گفت: حضرت زهرا(س) پاره تن پیامبر (ص) و مادر بزرگوار امامت است، مخدره‌ای که جان خود را برای دفاع از ولایت سپر کرد و حتی فرزند ۶ ماهه اش این راه شهید شد.

آیت الله محمودی افزود: حضرت زهرا الگوی تمام عیار برای انسان‌های طالب کمال است و ایام فاطمیه بهترین زمان برای تببین شخصیت ایشان است.

وی گفت: برگزاری روضه‌های خانوادگی و مجالس محدود با رعایت دستورات بهداشتی، کمترین کاری است که می‌توان در ایام فاطمیه تا به برکت توسل به حضرت زهرا(س) خداوند بلا و بیماری را از این کشور دور کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها