کلوپ در تکذیب جدایی «صلاح»؛ «شما خبرنگاران هرچه می‌خواهید بنویسید»

تهران- ایرنا- «محمد صلاح» به‌تازگی در گفت‌وگویی احتمال پیوستن به رئال مادرید یا بارسلونا را رد نکرد و حالا سرمربی باشگاه لیورپول ادعاهای رسانه‌ها را مبنی بر جدایی ستاره مصری تیم تحت هدایتش رد کرد.

به گزارش ایرنا، صلاح در گفت‌وگو با نشریه آ.اس اسپانیا گفته بود که «سرنوشتش در دست لیورپول است» اما «یورگن کلوپ» بر این باور است که مرد مصری در آنفیلد خوشحال و بانشاط است.

کلوپ در این‌باره گفت: ما هرگز در مورد قراردادها حرف نمی‌زنیم. صلاح در شرایط روحی و فیزیکی خوبی قرار دارد و این موضوع از هرچیزی مهم‌تر است.

وی افزود: باید امروز او را دیده باشید که چقدر خوشحال و پرنشاط بود. حالا شما (خبرنگاران) می‌توانید هرچه می‌خواهید بنویسید اما در داخل خانواده باشگاه هیچ مشکلی وجود ندارد و چیزی برای گفتن نیست.

صلاح در دیدار شنبه هفته گذشته لیورپول برابر کریستال پالاس که با پیروزی پرگل هفت بر صفر قرمزهای آنفیلد همراه شد، به عنوان بازیکن جانشین وارد زمین شد و دو گل و یک پاس گل به نام خود ثبت کرد.

کلوپ در این‌باره گفت که این پیروزی، شکست تحقیرآمیز هفت بر دو ابتدای فصل برابر استون ویلا را خنثی کرده است.

مرد آلمانی ادامه داد: نتیجه هفت بر صفر چیزی نیست که همیشه ببینید؛ بعد از دیدار برابر پالاس فکرم این بود که این نتیجه شکست برابر استون ویلا را خنثی کرده است؛ ما خیلی وقت بود که در مورد آن بازی حرفی نمی‌زدیم تا بچه‌ها بتوانند آن را فراموش کرده و رو به جلو حرکت کنند.

وی تاکید کرد: البته این پیروزی نقطه عطف و تاریخ‌سازی نبود؛ فقط روز خوب ما بود و در زدن ضربات آخر دقت زیادی داشتیم.

شاگردان کلوپ یکشنبه هفته پیش رو برابر وست برومویچ به میدان خواهند رفت و براساس تایید مرد آلمانی، «تیاگو آلکانترا» همچنان در دسترس تیم نیست اما روند ریکاوری او رو به اتمام است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =