امام جمعه پردیس:دشمن با راه‌اندازی جنگ روایت‌ها انحراف را تطهیر می‌کند

تهران- ایرنا- امام جمعه شهرستان پردیس گفت: دشمنان ما با راه‌اندازی جنگ روایت‌ها در سطح جامعه و فضای مجازی حق را تحریف و انحراف را تطهیر می‌کنند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید حسین حسینی در خطبه های نماز جمعه شهرستان پردیس گفت: دشمنان و بدخواهان نظام  با جریان سازی، فتنه ای را بر علیه مقام معظم رهبری به راه انداختند اما  بدانند که فشارها هیچ گاه باعث عدول از اصول و مبانی نگردید و این ارزش برای ما مایه افتخار است.

وی با اشاره به جریان سازی دشمن بر علیه مقام معظم رهبری، اظهار داشت: خبر سازی جعلی درباره بیماری رهبر انقلاب، انتشار خبر نادرست تشکیل هیات رئیسه و کمیسیون ویژه خبرگان برای تعیین جانشین رهبری، دروغ پردازی درباره جانشینی فرزند مقام معظم، متهم سازی نهادهای وابسته به رهبر انقلاب به دخالت در امور برخی از روایت های دروغ و جعلی است که برای تحریف حق توسط دشمنان در فضای مجازی منتشر شده است.

امام جمعه شهرستان پردیس با بیان اینکه مقام معظم رهبری آماج شایعات و توطئه های دشمن قرار گرفته است، اظهار داشت: تطهیرسازی خاندان منحوس پهلوی، جریان سازی هایی نظیر نهضت آزادی، جبهه ملی، جریان نفاق و تروریسم، نامه نگاری به مقام معظم رهبری توطئه های دشمن برای تهیه مستندات جعلی و روایت سازی دشمن در سطح جامعه است که تنها با جهاد امید می توان با  جریان سازی و فتنه گری آنها مقابله کرد.

حسینی گفت: بدخواهان، تحریم های ظالمانه استکبار را توجیه  و افکار عمومی را برای سازش پذیری آماده می‌کنند با هدفی از قبل تعیین شده ۴۲ سال اقتدار نظام وپیشرفت روز افزون ایران اسلامی را در تمامی زمینه زیر سوال می برند.

وی ادامه داد: برخی از افراد خودفروخته و ضعیف مانند «امجد» فیلمی در فرانسه منتشر کرده و با بیان سخنانی بی بنیان و سخیف، تحلیل های نادرست و ساخته و پرداخته ذهن بیمار وی است حتی دشمنان را به تعجب وا داشته  تا به خیال باطل خود به نظام ما ضربه بزند.

امام جمعه شهرستان پردیس گفت: فرصت زیادی برای مسئولان باقی نمانده، مسئولیت امانتی است که در اختیار آنها گذاشته شده است و با توجه به نزدیک شدن به انتخابات ۱۴۰۰ مراقب باشند که از بیت المال و امکانات مسئولیتی خود برای انتخابات هزینه نکنند.

حسینی ضمن تقدیر از مسئولین شهرستان برای مرتفع شدن مشکلات مردم، اظهار داشت: مشکلات زیادی در این شهرستان داریم، مسئولین پای کار هستند و توصیه می شود که با خدمت جهادی مشکلات موجود را مرتفع کنند.

وی با اشاره به ضرورت تجدید نظر در بودجه بندی، اظهار داشت: بودجه نهادهای مذهبی بسیار پایین تعیین شده و در برخی از موارد با بودجه سایر دستگاه‌ها مقایسه می شود و از مسئولین  انتظار می رود که با بودجه سایر دستگاه‌ها را هم مانند بودجه نهادهای مذهبی با دقت ببینند، مقایسه بین بودجه دستگاه‌ها حساسیت ایجاد می کند.

امام جمعه شهرستان پردیس ضمن گرامیداشت سالروز ۹ دی، اظهار داشت: سه شنبه نهم دی ماه روز بصیرت و میثاق با ولایت نامگذاری شده است، دلیل اصلی فتنه سال ۸۸  مردم نبودند، اختلاف سلیقه برخی از افراد پشت پرده و بی توجهی به رهنمودهای مقام معظم رهبری را می توان از دلایل اصلی راه افتادن فتنه ۸۸ عنوان کرد و ۹ دی حماسه بزرگ مردم در ایستادگی مقابل سران فتنه و حمایت از عزت و اقتدار نظام بود.

حسینی ضمن تسلیت فرا رسیدن دهه فاطیمه، ایام شهادت حضرت زهرا (س)، اظهار داشت: توسل به  حضرت زهرا (ع) که نور چشم پیامبر (ص) و ائمه اطهار (ع) هستند را سرلوحه امور زندگی خود قرار بدهیم و مجالس روضه آن حضرت را با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در سطح شهرستان برگزار کنیم.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها