امام جمعه آستارا: مسئولان برای خنثی‌سازی تحریم‌ها تلاش کنند

آستارا - ایرنا - امام جمعه آستارا گفت: فشار تحریم دشمنان ایران اسلامی موضوع جدیدی نیست و مسئولان برای خنثی‌سازی آن، با تکیه بر توان و ظرفیت داخلی تلاش کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام کاظم حافظ نیا در خطبه های آئین عبادی سیاسی نماز جمعه در مصلی آستارا اظهار کرد: رفع تحریم اهمیت دارد اما برنامه ریزی جهت خنثی سازی آن از اهمیت بیشتری برخوردار است.

وی بیان کرد: مسئولان همواره گوش به فرمان ولی فقیه باشند و شرط حمایت مقام معظم رهبری از مسئولان، پایبندی آنها به رفع مشکلات مردم است و نباید به وعده های دروغ دشمنان اعتماد کرد.

وی ادامه داد: سران سه قوه و تمام مسئولان نظام اسلامی باید در شرایط فعلی از طرح مسائل تفرقه انگیز خودداری کنند و امروز، تقویت اتحاد ملی و حرکت در مسیر مصالح کشور اهمیت دارد.

امام جمعه آستارا با اشاره به فرا رسیدن ایام فاطمیه و سالروز حماسه نهم دی ماه افزود: این ایام با توجه به شیوع کرونا، در فضای مجازی گرامی داشته می شود و سیاه پوش کردن فضای شهر و نصب شعارهای مرتبط با دهه میثاق امت با ولایت ضروری است.

حافظ نیا بیان کرد: تلاش های مدافعان سلامت و اعضای ستاد مقابله با کرونا قابل قدردانی است و مردم و بازاریان آستارا با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در تغییر وضعیت کرونا همت کنند.

شهرستان آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها