روحیه انقلابی مردم در ۹ دی‌ماه به صورت زیبایی تبلور یافت

یزد- ایرنا- امام جمعه بهاباد از ۹ دیماه ۱۳۸۸ به عنوان روز دشمن شناسی ملت ایران یاد کرد و گفت: در این روز مهم تاریخی و سرنوشت ساز، روحیه انقلابی مردم ایران در صحنه به صورت زیبایی در حمایت از ولایت فقیه و ارزش های اسلامی تبلور یافت .

حجت الاسلام علی اکبر ابراهیمی بشکانی در خطبه های نماز جمعه این هفته با تاکید براینکه حماسه ۹ دی با هوشیاری و حضور همه ملت به وجود آمد، اظهار کرد: این روز متعلق به همه مردم و گروه‌های سیاسی است چرا که همه به جز تعدادی کم و فریب خورده در مقابل فتنه گری‌های دشمنان موضع گرفتند.

خطیب جمعه بهاباد افزود: حماسه یادشده تجلی بصیرت همت و ولایت مداری امت حزب الله بود که توانستند توطئه های دشمنان را خنثی کنند .

وی با بیان اینکه از زمان پیروزی انقلاب دایما این فتنه ها وجود داشت، یادآور شد: این فتنه ها از جنگ و ابزار سخت به ابزار و جنگ نرم تبدیل شد و می خواستند با زبان نرم و جنگ نرم جلو بیایند و اهدافشان را دنبال کنند که هروقت به این فکر افتادند، شکست خوردند و ناکام ماندند .

رییس شورای فرهنگ عمومی بهاباد با بیان اینکه حماسه ۹ دی یکی از ایام ماندگار در تاریخ انقلاب است، اظهار کرد: این حماسه یکی از روزهای فراموش نشدنی اقشار مختلف مردم با سلایق متعدد در نظام جمهوری اسلامی ایران است.

امام جمعه بهاباد با اشاره به اینکه حرکت فتنه‌گران در مدت هشت ماه عملیاتی شد، خاطرنشان کرد: همانگونه که مردم در جنگ تحمیلی هشت ساله مقتدرانه ایستادند و دشمن را شکست دادند در توطئه فتنه‌گران  مردم برای دفاع همه‌جانبه از انقلاب و ولایت وارد صحنه شدند و از انقلاب دفاع کردند.

وی تصریح کرد: مردم همانگونه که در طول پیروزی انقلاب با جان و مال خود از انقلاب دفاع کردند در ۹ دی هم به همین ترتیب وارد صحنه شدند و نقشه‌های دشمنان را یکی پس از دیگری خنثی کردند.

امام جمعه بهاباد تصریح کرد: حماسه یادشده صحنه تجلی اراده ملت انقلابی ایران در دفاع از حریم ولایت و تیر خلاصی بر پیکره فتنه گران و دشمنان نظام بود.

ابراهیمیبشکانی یادآور شد: این حماسه برای صیانت از اصل انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن خلق شد و  نماد ولایت‌مداری و انسجام ملت برای حضور در صحنه و دفاع از ارزش‌های آن است.

وی با اشاره به اینکه هر انتخابات و راهپیمایی ۲۲ بهمن خود یک حماسه  است، افزود: دشمن برای ۹ دی سال‌ها برنامه ریزی کرد ه بود ولی مردم با حضور  خود در خیابان ها و با حمایت از آرمان‌های امام راحل و اصل ولایت فقیه نقشه های آن‌ها را خنثی کردند.

مرکز شهرستان ۲۰ هزار نفری بهاباد در فاصله ۲۰۰ کیلومتری شرق شهر یزد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها