امنیت منطقه خاورمیانه مرهون مجاهدت‌های شهید سلیمانی است

قصرشیرین- ایرنا- امام جمعه قصرشیرین گفت: امنیت جهان و منطقه خاورمیانه و نابودی داعش و داعشیان و آزادی مسلمانان بیگناه از چنگال این کافران جنایتکار، مرهون مجاهدت‌های شهید حاج قاسم سلیمانی است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام علی ملکی در خطبه های نماز جمعه این هفته قصرشیرین در جمع نمازگزاران با اشاره به توهین فردی روحانی نما به ساحت ولایت فقیه و شهید حاج قاسم سلیمانی، افزود: این روحانی نما از روح الله زم حمایت کرده فردی که ۱۷ بند جنایت علیه ملت ایران اسلامی انجام داده و مفسد فی الارض و مهره اطلاعات موساد اسراییل و اطلاعات فرانسه بود که علیه نظام اسلامی فعالیت می کرد.
امام جمعه قصرشیرین گفت: روح الله زم رهبر اغتشاشات سال ۹۶ بود که این شخص روحانی نما با حمایت از زم و همچنین با توهین به ساحت ولایت فقیه در واقع به ساحت امام زمان (عج) و اسلام توهین کرده است.
ملکی ادامه داد: این فرد روحانی نما به شهید سلیمانی اهانت کرده، شهیدی که انسان‌های بیگناه را از چنگال داعشیان نجات داد و دنیا را متحیر کرد.
وی اضافه کرد: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی یک شخص نبود بلکه به تنهایی ارتش یک نفره رهبر معظم انقلاب بود که به فرموده رهبری اگر ایشان نبود ما باید با داعش در کرمانشاه و همدان وارد جنگ می شدیم.

وی ادامه داد: ملت ایران اسلامی با پشتیبانی از ولایت فقیه و تداوم راه شهید سلیمانی در برابر جنایتکاران و زورگویان دنیا ایستاده و منادی صلح در جهان است.
امام جمعه قصرشیرین در ادامه با اشاره به شیوع بیماری کووید ۱۹ گفت: مردم برای ریشه کنی ویروس کرونا باید دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کرده و از ماسک استفاده و فاصله اجتماعی را رعایت کنند.
قصرشیرین در غرب کرمانشاه بیش از ۲۷ هزار تن جمعیت و ۱۸۶ کیلومتر مرز با عراق دارد که در امتداد این مرزها ۲ مرز رسمی خسروی و پرویزخان فعال است.

سرخط اخبار استان‌ها