بعداز ترامپ، حالا نتانیاهو سران سازشکار عرب را تحقیر می‌کند

تهران- ایرنا – بعداز آنکه « دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا سران رژیم سعودی را « گاو شیرده» خواند، حالا نوبت « بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی است که سران سازشکار کشورهای عربی را تحقیر و نزد ملت های خود و جهان اسلام و عرب بی ارزش‌تر کند.

به گزارش روز جمعه ایرنا به نقل از سایت شبکه سی ان ان عربی، نتانیاهو در فیلم کوتاهی که در توئیتر به مناسبت کریسمس و میلاد حضرت عیسی مسیح منتشر کرد، گفت که تعداد زیادی از سران کشورهای عربی التماس می کنند تا با ما سازش کنند.

وی گفت که بعداز ۲۶ سال بدون سازش با سران عرب، در کمتر از ۴ ماه به ۴ توافق سازش جدید دست یافتیم.

بعداز خیانت سران کشورهای اردن و مصر در امضای توافق عادی سازی روابط با رژِیم صهیونیستی ، سران چند کشور عربی از جمله امارات ، بحرین و مغرب هم به صف خیانتکاران به آرمان و ملت فلسطین ملحق شدند

نتانیاهو از دولت« دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا که با تطمیع و هراس افکنی سران کشورهای عربی را به سازش با رژِیم صهیونیستی مجبور کرده است، قدردانی کرد.

ناظران معتقدند که اگرچه حاکمان سعودی هنوز رسما عادی سازی روابط با رژِیم صهیونیستی را اعلام نکرده اند اما در تسریع روند سازش و عادی سازی روابط ۴ کشور عربی با این رژِیم نقش اصلی و تاثیرگذاری داشته اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =

سرخط اخبار جهان