۵ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۲۳
کد خبرنگار: 2215
کد خبر: 84160951
۰ نفر

برچسب‌ها

شهردار تهران میلاد حضرت مسیح(ع) را تبریک گفت

تهران- ایرنا- شهردار تهران با صدور پیامی فرارسیدن میلاد مبارک حضرت مسیح (ع) را به شهروندان مسیحیان تبریک گفت و اظهار داشت: این مناسبت فرصتی دوباره برای تجدید مهربانی و همدلی ما با مسیحیان ایران و جهان است.

به گزارش روز جمعه ایرنا از مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران در پیام پیروز حناچی آمده است: به نام خداوندی که مردم را از نژادها و قوم های مختلف آفرید تا به خوبی از یکدیگر بازشناخته شوند؛ ‌ محبت، عشق به همنوع و کمک برای رشد و تعالی بشر یکی از مهمترین وظایف دینی و اخلاقی ما و یکی از زیباترین دستورات الهی برای زندگی و همزیستی اجتماعی انسانها است.

وی ادامه داد: همه انسان ها لایق دوست داشتن، دوست داشته شدن، ملاطفت، خیرخواهی و نیک فرجامی هستند. امروز که انسان درگیر جنگها، تحریمها، معضلات اخلاقی و به ویژه بیماری کووید-۱۹ است؛ بیش از هر زمان دیگری به تامل، توسل و عمل به این آموزه های الهی نیازمندیم.

حناچی یادآور شد: تهران، شهری که ما می کوشیم آن را به عالی ترین شکل ممکن، به «شهری برای همه» تبدیل کنیم؛ شهریست که به گواه تاریخ، پیروان ادیان مختلف الهی سالهای طولانی در آن کنار هم با صلح و دوستی زیسته اند و امروز همچنان این پیوندهای دوستی مستحکم تر از گذشته قابل رویت است.

وی میلاد مبارک حضرت مسیح (ع) را فرصتی دوباره برای تجدید مهربانی و همدلی با مسیحیان ایران و جهان دانست و ابراز امیدواری کرد: روزی در تمام شهرهای جهان فرا برسد که همه اقوام، ملیتها و پیروان ادیان الهی، در کمال صلح و آرامش و سلامتی، در کنار یکدیگر زندگی شیرینی را تجربه کنند.

حناچی نوشت:‌ من از طرف همه شهروندان تهرانی فرا رسیدن میلاد باسعادت حضرت عیسی (ع) را تبریک عرض می کنم و برای همه مسیحیان تهران و جهان سالی سرشار از موفقیت، سلامتی و بهروزی آرزومندم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها