خرم‌آباد تنها شهر با وضعیت نارنجی در لرستان است

خرم‌آباد - ایرنا - رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا لرستان گفت: خرم‌آباد تنها شهر با وضعیت نارنجی در لرستان است و سایر شهرستان های استان در وضعیت زرد قرار دارند.

به گزارش ایرنا، احمد حسین فتایی روز جمعه به رسانه‌ها اعلام کرد: بر اساس تازه ترین لیست اعلام شده‌ توسط معاونت بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و تایید ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا، بجز شهرستان خرم‌آباد که همچنان در وضعیت نارنجی است، سایر شهرستان های استان در وضعیت زرد قرار دارند.

وی گفت: بر همین اساس طی هفته پیش رو، محدودیت های شغلی در مرکز استان برای گروه های شغلی سه و چهار همچنان برقرار است و کارکنان دستگاه های دولتی نیز به صورت شیفت بندی ۵۰ درصد در محل کار حضور خواهند داشت.

وی ادامه‌ داد: در سایر شهرستان های استان نیز فعالیت گروه شغلی چهار تعطیل بوده و کارکنان دستگاه های دولتی نیز با نظر بالاترین مقام دستگاه به صورت دو سوم در محل کار و یک سوم به صورت دورکاری فعالیت خواهند نمود.

تا دوم دی ماه ابتلای قطعی ۵۹ هزار و ۷۲۰ شهروند لرستانی به ویروس کرونا تایید شده است که از این تعداد یک هزار و۲۷۴ نفر نیز جان باخته اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها