۱۰۰۰ کیلومتر از راه‌های استان تهران برف روبی شد

تهران_ ایرنا_ معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران اعلام کرد: حدود یکهزار کیلومتر از راه‌های درگیر برف این استان توسط عوامل راهداری برف روبی و ایمن‌سازی شد.

عادل مصدقی روز جمعه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: ۱۱۱ نیروی راهدار در ۲۴ ساعت گذشته با استفاده از ۶۲ دستگاه ماشین آلات ۷۷۱ کیلومتر از مسیرهای شریانی و اصلی استان تهران را برف روبی و ۳۹۱ تن شن و نمک مصرف کردند.

به گفته وی، در همین مدت ۱۶ راهدار با استفاده از هفت دستگاه ماشین آلات ۲۰۲ کیلومتر مسیر روستایی که درگیر برف بود را برف روبی کردند.

معاون راهداری استان تهران ادامه داد: سامانه بارشی برف و باران از بامداد پنجشنبه تا ساعات اولیه روز جمعه در استان تهران فعال بود.

وی با بیان اینکه در این مدت تمامی مسیرهای استان تهران درگیر بارش برف و باران بود گفت: در مسیر امامزاده داود (ع)، هراز، شمیرانات و همچنین فیروزکوه و دماوند شاهد بارش برف بودیم و عوامل راهداری در این مسیرها و به ویژه در مناطق کوهستانی درگیر برف روبی بودند.

مصدقی بابیان اینکه هم اکنون تردد خودروها بدون هیچ مشکلی در جریان است و از مردم می خواهیم به هنگام سفر در مناطق کوهستانی خودرو خود را به زنجیر چرخ مجهز کنند.

وی با بیان اینکه هم اکنون در برخی نقاط استان شاهد بارش خفیف برف و باران به ویژه در مناطق کوهستانی هستیم از مردم می خواهیم جهت اطلاع از آخرین وضعیت جوی و همچنین ترافیکی با سامانه ۱۴۱ تماس بگیرند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها