خطیب جمعه دزفول: عزل و نصب‌ مسوولان  با حساسیت بیشتری انجام شود

دزفول- ایرنا- امام جمعه موقت دزفول مسوولیت‌ها را حق الناس دانست و گفت: عزل و نصب‌ مسوولان باید با نگاه کارشناسی براساس تخصص، کارآمدی و دلسوزی انجام شود.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام حسین عبدالهی در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه دزفول در مصلای امام علی (ع) این شهر رودربایستی در عزل و نصب‌ها را باعث عقبگرد جامعه دانست و افزود: افراد تاثیرگذار در انتصاب‌ها باید مسوولان ادارات کلیدی شهرستان را با حساسیت بیشتر تعیین کنند.

امام جمعه موقت دزفول با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با ستاد بزرگداشت شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: رهبر معظم انقلاب فرمودند با شرط پایبندی مسوولان به اهداف ملت از آنها حمایت می‌کنند.

وی با بیان اینکه صدای برخی مسوولان برخلاف صدای اتحاد و انسجام ملی است، افزود: مقام معظم رهبری خواستار اتحاد مسوولان هستند ما نیز از نهادهای شهری دزفول خواستار اتحاد و وحدت هستیم تا نزاع‌های درون سازمانی آنها مایه دلسردی مردم نشود.

وی ادامه داد: مردم در طول ماه چند نوبت تورم را تجربه می‌کنند لذا انتظار می‌رود معیارها به صورت میدانی تعیین شوند.

وی با بیان اینکه میلیاردها تومان فرار مالیاتی داریم که باید اخذ شوند، افزود: انتظار می‌رود در اعتبارات توجه ویژه‌ای به مردم مظلوم خوزستان شود.

خطیب جمعه دزفول اضطراب مردم خوزستان را از کرونا بدتر دانست و گفت: لازم است استاندار و نمایندگان برای رفع مشکلات همت مضاعفی داشته باشند.

وی حضرت فاطمه(س) را الگوی شیعیان دانست و بیان کرد: چهار عنصر تربیتی و فرهنگی از دیدگاه این حضرت تبعیت از الگوی مناسب، حقمداری، عبودیت و هم صحبتی با خوبان و دوری از افراد منحرف هستند. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها