فقط ۴ شهر آذربایجان‌غربی در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارد

ارومیه- ایرنا- کمیته امنیتی اجتماعی و انتظامی ستاد مقابله با کرونا در آذربایجان‌غربی با صدور اطلاعیه‌ای، وضعیت شهرستان های استان را در خصوص شیوع کرونا اعلام کرد که در آن، فقط چهار شهر در شمال و جنوب استان وضعیت نارنجی دارند.

به گزارش ایرنا، در این اطلاعیه که روز جمعه صادر شده، آمده است: طبق بررسی های کارشناسی صورت گرفته شهرهای ارومیه، خوی، میاندوآب و ماکو وضعیت نارنجی در خصوص شیوع بیماری کووید ۱۹ دارند و محدودیت های مربوط به این وضعیت در آنها اعمال می شود.

در ادامه این اطلاعیه، اظهار شده است که شهرستان های مهاباد، بوکان، سردشت، پیرانشهر، تکاب، شاهین دژ، نقده، اشنویه در جنوب آذربایجان غربی و سلماس، پلدشت، چایپاره، شوط و چالدران در وضعیت زرد هستند.

کمیته امنیتی اجتماعی و انتظامی ستاد مقابله با کرونا در آذربایجان غربی در این اطلاعیه تاکید کرده است که فرمانداران و مدیران دستگاه های مرتبط نسبت به اجرای محدویتهای ابلاغی ستاد ملی کرونا از جمله دورکاری ادارات، تردد خودروها و فعالیت اصناف متناسب با وضعیت نارنجی و زرد شهرها، اقدام کنند.

به گزارش ایرنا، در ابتدای اجرای محدودیت های کرونایی در آذربایجان غربی، اول آذر امسال همه شهرستان های استان وضعیت قرمز داشتند ولی از هفته گذشته، همه مناطق استان از این وضعیت خارج شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha