۳۵زندانی استان بوشهر در سالگرد شهید قاسم سلیمانی آزاد می‌شوند

بوشهر- ایرنا- استاندار بوشهرگفت: همزمان با سالگرد سردار شهید حاج "قاسم سلیمانی" ۳۵ نفر از زندانیان این استان آزاد و به آغوش گرم خانواده باز می‌گردند.

به گزارش ایرنا، روابط عمومی استانداری بوشهر روز جمعه به نقل از عبدالکریم گراوند در بازدید از زندان مرکزی بوشهر افزود: توجه به فرهنگ اسلامی و الگو گرفتن از بزرگان دینی می‌تواند در جلوگیری از وقوع جرایم اثرگذار باشد.

وی اضافه کرد: افرادی که خطا و اشتباه مرتکب شده‌اند که منجر به زندانی شدن آنها شده باید با بهره‌گیری از تعالیم اسلامی خود را اصلاح تا در زمان بازگشت بتوانند برای جامعه و خانواده مفید باشند.

استاندار بوشهر با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سلیمانی ویژگی‌های شخصیتی و اقتدار این سردار بزرگ بیان کرد: شهید سلیمانی تاثیر به‌سزایی در مقابله با داعش و تروریست‌ها در منطقه داشت و خدمات این سردار قهرمان برای جهان اسلام و منطقه مشهود و با اهمیت است.

وی، با تاکید بر توجه به  معیشت خانواده زندانیان نیازمند و تقدیر از خدمات زندان در توجه به حل مشکلات خانواده زندانیان نیازمند گفت: همچنین در سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی با مشارکت خیران ۳۳۵ بسته کمک‌ معیشتی و کمک مومنانه به ارزش هر بسته ۳۰۰ هزار تومان بین خانواده‌های زندانیان توزیع می‌شود.

استاندار بوشهر تاکید کرد: برای حل مشکلات مسکن کارکنان اداره کل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان بوشهر، زمین مورد نیاز در اختیار آنان قرار می‌گیرد.

 سرپرست اداره کل زندان‌های استان بوشهر گفت: زندانی که همزمان با سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی آزاد می‌شوند از جمله زندانیان جرایم غیر عمد هستند که دارای بدهی زیر ۱۰ میلیون تومان هستند.

رضا مقبلی‌قرائی یادآور شد: همچنین ۳۳۵ اشتغال مولد نیز برای زندانیان استان بوشهر ایجاد شده و قرار است این افراد با فعالیت در کارگاه‌های تولیدی و اشتغال‌زایی ماهانه حداقل ۷۰۰ هزار تومان حقوق به آنان برای کمک به خانواده زندانی‌ها پرداخت شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها