زمان برگزاری لیگ برتر امید و دسته اول جوانان هرمزگان اعلام شد

بندرعباس- ایرنا- طبق مراسم قرعه کشی لیگ برتر امید و دسته اول فوتبال جوانان استان هرمزگان از سوی کمیته اجرایی مسابقه که به صورت جداگانه برگزارشد؛ زمان اعلام فصل جدید این رقابت‌ها از اول بهمن ماه است.

   به گزارش پنجشنبه شب ایرنا، در این دوره از مسابقه در لیگ دسته اول فوتبال جوانان هرمزگان تیم‌های «آرمان کیان ساحل»، «خواجه عطا بندرعباس»، «تنگه هرمز»، «یاران جوان بندرعباس»، «ستارگان پارس قشم» و «آشکارا حاجی آباد» دریک گروه به صورت رفت وبرگشت به رقابت می‌پردازندکه درپایان این رقابت‌ها تیم قهرمان فصل مشخص می‌شود و تیمی که کمترین امتیاز را کسب کند به دسته پایین تر سقوط می‌کند.
همچنین درلیگ فوتبال امیدهای استان هرمزگان نیز تیم‎های «اتحاد روستایی جاسک»، «فولاد هرمزگان»،«شهید وقفی میناب»، «سایپا بندرلنگه» و «میعاد حاجی آباد» دریک گروه به صورت رفت وبرگشت باهم به رقابت خواهندپرداخت و تیم قهرمان این دوره از مسابقه به عنوان نماینده استان به لیگ منطقه‌ای امیدهای کشور معرفی می‌شود.
رییس کمیته انضباطی هیات فوتبال هرمزگان در حاشیه برگزاری این مراسم گفت: رعایت نکردن انضباط درتیم‌های پایه انحراف می‌آورد و باید انصباط و اخلاق بازیکنان تیم‌های پایه مورد توجه بیشتر قرار گیرد تا در بزرگسالی دچار مشکل انضباطی نشوند.
پرویز دهقانی افزود: اگر سرپرستان و مربیان تیم‌های فوتبال درهنگام تمرین و نشست‌هایی که برگزار می‌کنند به بازیکنان خود علاوه بر نکات فنی، مساله اخلاق و انضباط فردی را گوشزد کنند در بزرگسالی دچار مشکل نخواهند شد.
وی در ادامه ضمن گلایه از کسانی که از هیات فوتبال هرمزگان انتقاد می‌کنند، گفت: باید این افراد وارد گود فوتبال شوند تا ببینند آن‌هایی که در هیات فوتبال فعالیت دارند با چه مشکلاتی روبرو هستند.
 اصغر معماری دبیر هیات و محمد بارانی رییس کمیته اجرایی مسابقه فوتبال هرمزگان نیز در پایان بر اهمییت و رعایت پروتکل‌های بهداشتی درمسابقه‌ و تمرین تاکید کردند.


 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها