۴ دی ۱۳۹۹،‏ ۲۳:۱۹
کد خبرنگار: 1239
کد خبر: 84160692
۰ نفر

برچسب‌ها

مشکل قطع آب در آبادان رفع شد

آبادان - ایرنا - مدیر آبفا منطقه آبادان گفت:مشکل قطع آب در این شهر که از ساعت ۱۴ اتفاق افتاد بر طرف شد.

مصطفی مهرانفر پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا  اظهار داشت: ظهر امروز حفاری و انجام عملیات پاکسازی علفزارهای ایستگاه ۶ کوی قدس این شهر توسط شهرداری باعث شکستگی در خط لوله ۲۰۰ (چدنی) در عمق یک و نیم متری شد که موجب قطعی کامل آب در کلیه مناطق سطح شهرستان شد.

وی افزود: پس از اخذ گزارش شکستگی لوله آب تمامی نیروهای واحد تعمیرات معاونت بهره برداری و توسعه آب این منطقه سریعا به محل اعزام شدند و اقدامات لازم برای رفع هرچه سریعتر قطعی آب سطح شهرستان آبادان را در دستور کار قرار دادند.

مدیر آبفا شبکه آبادان گفت: اکنون نیز کلیه نیروهای تعمیرات معاونت بهره برداری و توسعه آب با همراهی و همکاری نیروهای خدمات شهری منطقه ۲ آبادان در محل حضور دارند و در حال رفع نقص به وجود آمده هستند و این مشکل را برطرف کردند.

 مهرانفر گفت: اقدام به این حفاری توسط نیروهای شهرداری منطقه ۲ آبادان که منجر به شکستگی لوله و قطع آب کل شهرستان شد بدون هماهنگی قبلی با آبفا این منطقه صورت گرفته است.

وی بر لزوم همکاری و هماهنگی بین همه دستگاه های خدمات رسان سطح شهرستان تاکید کرد و گفت: تمامی ادارات خدمات رسان از جمله آبفا، مخابرات، گاز، برق و شهرداری باید پیش از هر اقدامی نظیر حفاری با یکدیگر هماهنگی و همکاری های لازم را داشته باشند تا اینگونه مشکلات ایجاد نشود.

آبادان دارای ۸۵۰ کیلومتر شبکه آبرسانی است که از این میزان ۳۰۰ کیلومتر نیاز به اصلاح دارد ضمن اینکه احداث ۱۴۰ کیلومتر شبکه آبرسانی در این شهر ضروری است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها