رعد پدافند قم سه بر ۲ از تیم بدمینتون دانشگاه یزد شکست خورد

یزد- ایرنا - تیم دانشگاه یزد در هفته ششم لیگ برتر بدمینتون قهرمانی باشگاه‌های کشور پنجشنبه شب در سالن امام علی (ع) این واحد داشنگاهی با نتیجه سه بر ۲ ، رعد پدافند قم را شکست داد.

به گزارش ایرنا، در این دیدار که با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و بدون حضور تماشاگران برگزار شد، تیم دانشگاه یزد دست به کار بزرگی زد و تیم مدعی و بدون باخت رعد پدافند را با شکست بدرقه کرد.

همچنین تیم صنایع شهرستان اردکان دیگر نماینده بدمینتون استان در بازی خانگی موفق شد، حریف خود تیم ته‌جدولی ذوب و روی صبا زنجان را با نتیجه پرگل پنج بر صفر پشت سر بگذارد.

تیم دانشگاه یزد در لیگ برتر قهرمانی باشگاه‌های کشور (فصل ۹۹) با رعد پدافند هوایی قم، ذوب‌روی صبا زنجان، صنایع اردکان ، شهرداری شهربابک و فولا مبارکه سپاهان اصفهان هم‌گروه است.

این رقابت‌ها زیر نظر فدراسیون با همکاری هیات بدمینتون استان با رعایت نکات بهداشتی در یک گروه به صورت دوره‌ای و رفت و برگشت پیگیری می‌شود تا چهره قهرمان مشخص شود.

آمار ورزشکاران بدمینتون استان یزد که به صورت تفریحی در این رشته فعالیت می‌کنند حدود ۲ هزار نفر است که ۵۰۰ نفر آنها طبق مقررات زیرپوشش بیمه ورزشی قرار دارند.

استان یزد با یک‌میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت ۴۸ هیأت ورزشی و ۶۲ هزار ورزشکار زیرپوشش بیمه در ۱۰ شهرستان دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها