تشکیل دیرهنگام، مهمترین مشکل تیم والیبال راهیاب ملل کردستان است

سنندج - ایرنا - سرمربی تیم والیبال جوانان راهیاب ملل کردستان گفت: مهمترین مشکل این تیم تشکیل دیرهنگام بود بطوریکه قبل از شروع مسابقات لیگ برتر، تنها چهار جلسه تمرینی با حضور بازیکنان برگزار کردیم.

به گزارش ایرنا، هفته پنجم سوپر لیگ برتر والیبال جوانان باشگاه‌های کشور عصر پنجشنبه با دیدار تیم های راهیاب ملل کردستان و شهرداری ورامین در بندر انزلی پیگیری شد و والیبالیست‌های کردستانی در یک بازی حساس علیرغم نمایش خوبی که ارائه دادند برابر این تیم متحمل شکست سه بر یک شدند.

سرمربی تیم جوانان راهیاب ملل کردستان پس از این بازی در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بر خلاف ۲ بازی قبلی، امروز بازی خوبی برابر تیم مدعی و قدرتمند شهرداری ورامین برگزار کردیم و یک ست از آنها گرفتیم.

مهدی دریایی نژاد با ابراز رضایت از بازیکنان تیم گفت: مهمترین مشکل تیم در بازی امروز برابر تیم قدرتمند شهرداری ورامین، مصدومیت پاسور تیم ما بود.

وی یادآور شد: در بازی‌های گذشته یکی از مشکلات اصلی و مهم تیم در دریافت بود که با کار روانشناسی بر روی بازیکن این پست، او امشب بسیار خوب بازی کرد ولی این بار ضعف در پاسور داشتیم.

دریایی نژاد اضافه کرد: همانطور که پیش‌تر اعلام شده مهمترین مشکل تیم راهیاب ملل کردستان دیر بسته شدن تیم بود که قبل از برگزاری بازی ها تنها چهار جلسه تمرینی برگزار کردیم ضمن اینکه نتوانستیم بازیکن خوب غیر بومی نیز جذب کنیم.

ست های اول و دوم این بازی به ترتیب با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۲۱ به نفع شهرداری ورامین به پایان رسید ولی تیم راهیاب ملل در ست سوم ۲۵ بر ۲۰ پیروز شد و ست چهارم نیز ۲۵ بر ۱۹ به نفع شهرداری ورامین به پایان رسید تا راهیاب ملل کردستان فرصت کسب حداقل یک امتیاز را هم از دست بدهد.

تیم جوانان والیبالیست راهیاب ملل کردستان در سه بازی نخست خود موفق شد فولاد سیرجان را شکست دهد اما در بازی دوم و سوم به ترتیب برابر تیم‌های هورسان رامسر و پیکان تهران شکست خوردند.

تیم والیبال جوانان راهیاب ملل کردستان فردا در آخرین بازی خود به مصاف تیم سپاهان اصفهان می‌رود.

راه‌یاب ملل کردستان در گروه ب این مسابقات با تیم‌های سپاهان اصفهان، پیکان تهران، شهرداری ورامین، هورسان رامسر و فولاد سیرجان همگروه است، تیم کردستانی با کادر فنی و بازیکنان بومی در این دوره از مسابقات حضور دارد.

لیگ برتر مسابقات والیبال جوانان باشگاه‌های کشور در بندر انزلی با حضور ۱۴ تیم در ۲ گروه هفت تیمی در حال برگزاری است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها