پیروانی: تمام لحظات بازی با تفکرات کادر فنی ۲ تیم پیش می‌رفت

آبادان - ایرنا - مربی تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان گفت: دیدار ۲ تیم صنعت‌نفت و تراکتورسازی یکی از تاکتیکی‌ترین بازی‌های لیگ برتر تاکنون بود و تمام لحظات بازی با تفکرات کادر فنی این ۲ تیم پیش رفت.

به گزارش ایرنا امیرحسین پیروانی شامگاه پنجشنبه در نشست پس از بازی تیم‌های صنعت‌نفت آبادان و تراکتورسازی تبریز بیان کرد: به جرات می‌توان گفت این دیدار یکی از تاکتیکی‌ترین و فنی‌ترین بازی‌های هشت هفته اخیر لیگ برتر بود.

وی افزود: تمامی لحظات این دیدار زیر شعاع تفکرات کادر فنی ۲ تیم قرار گرفته بود و تراکتوری‌ها بر خلاف بازی‌های قبلی خود خیلی متنوع حمله و از تمامی نقاط زمین برای رسیدن به گل استفاده می‌کردند.

مربی تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان با بیان اینکه ما شناخت کاملی از تراکتورسازی تبریز داشتیم گفت: در نیمه دوم تیم صنعت‌نفت عملکرد خیلی بهتری نسبت به نیمه نخست بازی داشت و اگر شانس با ما یار بود شاید نتیجه بهتری کسب می‌کردیم.

پیروانی بیان کرد: بازیکنان صنعت‌نفت با خواسته‌های کادر فنی آگاه هستند و از بازیکنان رضایت کامل داریم؛ بدون شک این تیم در ادامه مسابقات لیگ عملکرد بهتری نسبت به فصل‌های گذشته خواهد داشت.

وی افزود: در نیمه دوم تغییر سیستم دادیم و بازیکنان فانتزی تراکتور را کنترل کردیم و خوشبختانه با این روش به سه امتیاز بسیار مهم دست یافتیم.

مربی تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان گفت: این سه امتیاز در روند رو به رشد ما تاثیرگذار خواهد بود و امیدواریم این روند ادامه یابد؛ این پیروزی را به هواداران صنعت‌نفت تقدیم می‌کنیم ؛ جای آنها در ورزشگاه خالی بود و امیدواریم برای تماشای بازی‌های تیم محبوب خود بزودی شاهد حضور آنها در ورزشگاه تختی باشیم.

پیروانی ادامه داد:تیم صنعت‌نفت تاکنون ۳۸ جلسه تاکتیکی انجام داده است و طبیعی است که به رسیدن به شرایط بهتر در مسابقات به تمرین بیشتری نیاز داریم. در تیم ما جوانانی حضور دارند که هیچ تیمی در لیگ برتر چنین بازیکنانی ندارد.

وی افزود: بازیکنان جوان صنعت‌نفت نیاز به تجربه بیشتری دارند این در حالی است که برگزاری فشرده مسابقات کار را برای تیم ما سخت‌تر کرده است ولی مجبوریم این شرایط را تحمل کنیم.

پیروانی گفت: ۲ گل ما در بازی‌های قبلی مردود اعلام شد در غیر این صورت بدون رقیب در صدر جدول بودیم؛ برخی نیمکت‌ نشینان تیم‌های لیگ برتر با شلوغ کاری بر کار داوران جوان تاثیر می گذارند و به این دلیل ما از ابتدای لیگ تاکنون چهار امتیاز را از دست داده‌ایم.

تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان عصر روز پنجشنبه از هفته هشتم مسابقات لیگ برتر با نتیجه ۲ بر یک میهمانش تراکتورسازی تبریز را شکست داد تا با ۱۴ امتیاز به رده دوم جدول رده بندی این رقابت ها صعود کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها