استاندار اصفهان: مطالبه‌ مردم نظنز در حوزه بهداشت و درمان به‌حق است

کاشان - ایرنا - استاندار اصفهان گفت: دیدار با مردم نطنز از مهمترین برنامه‌های سفر به این شهرستان بود و اکثر مسائل و درخواست‌های عمومی مربوط به حوزه بهداشت و درمان و به‌حق است.

عباس رضایی عصر پنجشنبه در حاشیه سفر به شهرستان نطنز در گفت و گو با خبرنگاران افزود: البته همه درخواست‌های مردم نطنز در طبقه‌بندی و سطح‌بندی مسائل بهداشت و درمان کشور نیامده است و به طور طبیعی استان هم نمی‌تواند اقدامی انجام دهد، مگر اینکه میزان سطح‌بندی و درجه سطح‌بندی تغییر کند.

وی ادامه داد: مردم شهرستان نطنز مسائل دیگری در خصوص آب مطرح کردند که با توجه به موقعیت این منطقه و قرار گرفتن در کویر باید به این مشکلات و مسائل به خصوص در روستاها رسیدگی بیشتری شود.

استاندار اصفهان با اشاره به توانمندی و قابلیت مردم شهرستان نطنز و شهر بادرود خاطر نشان کرد: مردم این منطقه در استفاده از قنات و هم در بخش‌های دیگر به خصوص کشاورزی و صنعت رشد و قابلیت مطلوبی از خود نشان داده‌اند.

رضایی افزود: بر این پایه در بازدید از یک مجتمع کشاورزی و صنعتی در خالدآباد مشاهده شد که با فناوری و با استفاده از روش‌های دانش‌بنیان به خوبی می‌توان محصولات و اشتغال‌زایی مناسبی فراهم کرد.

وی با بیان اینکه بسیاری از مسائل در سفر به شهرستان نطنز به صورت تلفنی حل و فصل شد، ادامه داد: برخی مسائل نیاز به حضور بیشتر مدیران استانی در منطقه دارد که و بر این پایه در هفته‌های آینده مدیران بیشتری از مرکز استان به منطقه اعزام می‌شود مشکلات بخش‌های مختلف از جمله آب، گاز، برق و کشاورزی پیگیری و رفع شود.

استاندار اصفهان اظهار امیدواری کرد که حضور مدیران استانی در شهرستان نطنز برای رفع مشکلات مردم این منطقه موثر و مفید واقع شود.

رضایی خاطر نشان کرد: فرماندار نطنز و نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی علاوه بر پیگیری‌های مطلوب، تعامل خوبی با مدیران دارند که این مهم و رعایت ادب و اخلاق از موضع رفاقت با هماهنگی و همدلی، به طور حتم موجب هم‌افزایی می‌شود.

استاندار اصفهان روز پنج‌شنبه در سفر به نظنز با حضور در گلزار شهدای این شهرستان، علاوه بر قرائت فاتحه، با نثار گل به مقام والای شهدا ادای احترام کرد و سپس در ملاقات سه ساعته چهره به چهره با مردم این شهرستان در جریان مسائل، مشکلات و نیازهای موجود قرار گرفت و بر رفع آنها بر مبنای قانون تاکید کرد.

مسایل جاری بیمارستان خاتم‌الانبیا، نصب دستگاه سی‌تی‌اسکن ١٦ اسلایس، پذیرش بیماران نطنزی در  بیمارستان‌های اصفهان، آب شرب، کم‌توجهی به قانون در حوزه معادن، و ۲ بانده کردن جاده قدیم نطنز به مجتمع غنی‌سازی شهید احمدی روشن از جمله مسایل و مشکلات مطرح شده و درخواست مردمی شهرستان نطنز در دیدار با استاندار اصفهان بود.

حضور در شورای اداری شهرستان، بازدید از ۲ واحد تولیدی و دیدار با اهالی تولید و صنعت، سفر به بادرود، بازدید از یک مجتمع تولیدی، دیدار با اعضای شورای شهر بادرود و روستاهای بخش امامزاده از دیگر برنامه های استاندار اصفهان در سفر یک روزه به نطنز بود.

شهرستان ۴۷ هزار نفری نطنز در فاصله نزدیک به ۱۲۵ کیلومتری شمال اصفهان قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها