۴ دی ۱۳۹۹،‏ ۲۱:۰۴
کد خبرنگار: 3124
کد خبر: 84160407
۱ نفر

برچسب‌ها

هسته مرکزی رویش های انقلاب متاثر از فاطمیه است

یزد - ایرنا - امام جمعه مرکز شهرستان تفت گفت: هسته مرکزی رویش های انقلاب اسلامی ایران نظیر حماسه ۹ دی یا شهادت حاج قاسم سلیمانی، متاثر از فاطمیه است و همه خدمت گذاران حضرت زهرا (س) هستند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سیدمحمد سرمه چشم روز پنجشنبه در نشست ستاد فاطمیه شهرستان افزود: محور برنامه های دی ماه که شهادت حضرت زهرا (س)، گرامیداشت ۹ دی، سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی، چهلم شهید محسن فخری زاده و سالگرد شهید امیرحسین قربانی- شهید حادثه هواپیمایی اوکراینی در آن واقع شده باید فاطمیه باشد چراکه همه این رویش ها به برکت حضرت زهرا(س) است.

وی به اهمیت جذب جوانان در برنامه های فرهنگی پرداخت و اظهار کرد: باید اوقات فراغت جوانان را به سمت کارهای سازنده برای کشور هدایت کرد تا آنها به سمت مسایل مخرب نروند.

همچنین رییس اداره اوقاف و امور خیریه تفت در این نشست گفت: در ایام فاطمیه ۳۵۰ بسته کمک معیشتی هر یک به ارزش ۳۵۰ هزارتومان بین نیازمندان توزیع می شود.

حجت الاسلام محمدعلی فلاح افزود: در همه مراکز افق امامزادگان شهرستان با رعایت شیوه نامه های بهداشتی مراسم گرامیداشت شهید سلیمانی برگزار می شود و کاروان شهید سلیمانی با موسیقی مقاومت در روستاهای شهرستان حرکت می کند.

رییس اداره تبلیغات اسلامی تفت هم اظهار امیدواری کرد که مراسم ایام فاطمیه، ۹ دی و شهادت حاج قاسم سلیمانی را همانند محرم باشکوه و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار  شود.

حجت الاسلام محسن پاک طینت این اطمینان را داد که با استفاده از ظرفیت های مردمی نهایت نظارت بر رعایت شیوه نامه های بهداشتی از سوی این اداره انجام شود.

مرکز شهرستان ۵۰ هزار نفری تفت در ۲۰ کیلومتری جنوب غربی شهر یزد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =

سرخط اخبار استان‌ها