تقدیر کاربران عراقی با ترند هشتگ های شهیدان سلیمانی و المهندس

بغداد – ایرنا- هشتک کاربران شبکه‌های مجازی عراقی با عنوان "عراق_المهندس" و "سلیمانی_منا_اهل العراق" (سلیمانی از ما اهل عراق است) با نزدیک شدن به اولین سالگرد فرمانده‌هان شهید، ترند شد.

به گزارش ایرنا، کاربران در شبکه های اجتماعی در این دو هشتگ جانفشانی های شجاعانه شهیدان سلیمانی و المهندس فرماندهان عملیات پیروزی بر گروه تروریستی داعش را یادآور شدند که در کنار مبارزان و مجاهدان به مقابله با توطئه های خبیث دشمنان عراق و منطقه پرداختند.

هریک از این هشتک ها با بیش از ۷۵ هزار توییت در صدر شبکه اجتماعی توییتر قرار گرفت.

یکی از کاربران عراقی به نام «بألـیـــســتی_ᗷᗩᒪEᔕTE» با انتشار تصویر شهید حاج قاسم سلیمانی به نقل از وی نوشت: اجازه سقوط بغداد را نخواهم داد.

کاربر دیگری به نام «MUSTAFA HASSAN» خطاب به شهید سلیمانی نوشت: برای ما همین افتخار بس است که درخاک میهن ما به فیض شهادت نایل آمدی.

«Huda Alazawi» دیگر کاربر عراقی بود که نوشت: زنده یا شهید، دشمنان را مرعوب می کنید. زمین برای کسانی است که از آن پاسداری و حفاظت کرده و خون های پاک خود را برای آن نثار می کنند. سلیمانی بهترین فردی بود که از خاک عراق و اهل آن دفاع و جانفشانی کرد.

کاربر دیگر عراقی به نام «ghazal__۳۱۳» در ستایش از ابومهدی المهندس هم رزم شهید حاج قاسم سلیمانی نوشت: سیره شهید المهندس مملو از موضعگیری های ملی بود و همچنین صلابت در مواضع اصولی. همین امر باعث شد که دشمنان از وجود وی احساس خطر کرده و اقدام به ترور وی کنند.

«سلیمانی» دیگر کاربر عراقی بود که در توییت خود نوشت: آمریکاییان  گمان کردند که با شهادت رساندن فرماندهان، پیروز شد اما نمی دانند که جنگی جدید به راه انداختند که تنها با خروج خفت بارشان تمام خواهد شد.

یک کاربر دیگر عراقی به نام «Mahdi» با انتشار تصاویر فرماندهان شهید و همرزمان آنها نوشت: جهاد شما را تکمیل خواهیم کرد.

کاربران عراقی همچنین در این دو هشتگ در ستایش از فرماندهان شهید ویدئوهایی از حضور آنها در میادین نبرد و اشعاری در تقدیر از دلاوریهای آنها را بازنشر کردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =

سرخط اخبار جهان