انهدام ۲ باند قاچاق اسلحه در لرستان

خرم‌آباد - ایرنا - فرماندهی انتظامی لرستان از انهدام و متلاشی شدن دو باند قاچاق اسلحه در این استان خبر داد و گفت: در این رابطه چهار نفر از قاچاقچیان نیز دستگیر شدند.

به گزارش ایرنا، سردار محمد مهدیان نسب امروز پنجشنبه به رسانه های اعلام کرد: ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و جمع آوری سلاح و مهمات و مبارزه جدی با قاچاقچیان در پی اخبار و اطلاعات واصله مبنی بر اینکه اعضای دو باند خرید و فروش  که در  استان‌های غربی فعالیت دارند، بلافاصله مراتب در دستور کار عوامل پلیس استان قرار گرفت.

وی اظهار داشت: ماموران این فرماندهی با هماهنگی مقام قضایی با ایجاد تور ایست و بازرسی و کنترل محورهای مواصلاتی استان به طور همزمان موفق به توقیف دو دستگاه پژو ۴۰۵ و یک دستگاه  سمند شدند.

وی خاطرنشان کرد: پس از توقیف این خودروها، در بازرسی از خودروهای توقیفی ۴۰ قبضه سلاح جنگی کلت کمری و ۶۰ قبضه انواع سلاح شکاری به همراه ۴۰ عدد خشاب مربوطه و ۴۴۸ فشنگ جنگی کشف شد.

فرمانده انتظامی لرستان با بیان اینکه در این عملیات‌ها چهار قاچاقچی دستگیر شدند، خاطرنشان کرد: ماموران این فرماندهی از ابتدای سال تاکنون ۱۵ باند خرید و فروش سلاح و مهمات را منهدم، ۳۳۵ قبضه انواع سلاح غیر مجاز کشف، ۴۱ قاچاقچی دستگیر و ۱۵ دستگاه خودرو سبک و سنگین را توقیف کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها