برگزیدگان سی و دومین جشنواره تئاتر لرستان معرفی شدند

خرم آباد - ایرنا - معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از پایان داوری آثار سی و دومین جشنواره تئاتر استان خبر داد و گفت: از هشت اثر در مرحله نهایی، دو اثر به عنوان نماینده لرستان به دبیرخانه جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی شد.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، فرید رحمتی روز پنجشنبه با اشاره به برگزاری غیر حضورری این دوره از جشنواره، افزود: پس از انتشار فراخوان، ۲۵ اثر به مرحله بازخوانی راه یافت که از این میان ۱۵ اثر توسط هیات باخوان جشنواره متشکل از نصرت اله مسعودی، منصور احمدی و محمدرضا عبداللهی فرد به مرحله ی بازبینی راه یافتند.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان تصریح کرد: در مرحله بازبینی که داوری آن را سید سیامک موسوی، نصرت الله مسعودی و محمدرضا عبداللهی فرد بر عهده داشتند، هشت اثر نمایشی جهت حضور در مرحله ی نهایی سی و دومین جشنواره تئاتر استان لرستان معرفی شدند.

وی اظهار داشت: داوری سی و دومین جشنواره تئاتر استان را نصرت مسعودی، سید سیامک موسوی، امین ابراهیمی، محمدرضا عبداللهی فرد، منصور احمدی و فرزاد زیدی نژاد بر عهده داشتند که پس از مشاهده فیلم آثار حاضر در جشنواره، دو اثر از شهرستان خرم آباد را به عنوان نماینده استان، جهت معرفی به دبیرخانه جشنواره ی بین المللی تئاتر فجر برگزیدند.

رحمتی افزود: بر اساس آرا هیات داوران نمایش های " اوهام گاو خشمگین " به نویسندگی و کارگردانی کاوه نورمحمدی و " کسوف در میان روز " به نویسندگی و کارگردانی محمد نوریان به عنوان آثار برتر سی و دومین جشنواره تئاتر استان لرستان معرفی شدند. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها