۱۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا در استان همدان شناسایی شدند

همدان- ایرنا- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: ​​​​​​​۱۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در استان شناسایی شدند که با احتساب این تعداد مجموع موارد مثبت بستری از ابتدای همه گیری ویروس تاکنون در بیمارستان‌های استان به ۹ هزار و ۷۰۱ نفر رسیده است.

«محمد طاهری» روز پنج‌شنبه درباره آخرین آمار مبتلایان به کرونا استان همدان درگفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌ها با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۲۵۰ مورد بوده که از این تعداد ۳۵مورد در بخش عادی و  ۱۷ نفر در بخش آی.سی.یو بستری شدند، همچنین حال ۳۷نفر نیز وخیم گزارش شده است.

وی همچنین با اشاره به اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته سه نفر به علت ابتلا به کرونا در استان همدان جان خود را از دست دادند، اظهار داشت: مجموع متوفیان کرونایی استان نیز تاکنون به یک هزار و ۳۹۵ مورد رسیده است.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان های استان همدان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان های اسدآباد ۳۴۴، بهار ۵۵۴، تویسرکان ۵۹۵، رزن ۳۷۹، درگزین ۱۶۴، فامنین ۱۷۲ و کبودراهنگ ۶۰۸ نفر بوده است.

طاهری افزود: همچنین یک هزار و ۸۱۸ نفر در ملایر، یک هزار و ۸۷ در نهاوند و سه هزار و ۷۱۶ نفر نیز در شهرستان همدان به این ویروس مبتلا و بستری شده اند که ۲۶۴ نفر از بیماران بستری، افراد غیربومی و از خارج استان هستند.

استاندار همدان روز شنبه در ستاد استانی مقابله با کرونا از کاهش آمار مبتلایان به ویروس در استان خبر داد و گفت: ۲ شهرستان بهار و نهاوند در وضعیت زرد و هشت شهرستان دیگر استان در وضعیت نارنجی قرار دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها