مدیرکل راهداری : هیچ مشکل انسدادی در راه های البرز نداریم

کرج - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز اعلام کرد که با وجود بارش برف سنگین طی شب گذشته و صبح امروز در مناطق کوهستانی ، هیچ مشکل انسدادی در راه های استان نداریم.

گودرز محمودی روز پنجشنبه به خبرنگاران گفت : شب گذشته شاهد بارش برف سنگین در جاده کرج - چالوس و شهرستان طالقان بودیم که با تلاش خستگی ناپذیر راهداران این مسیر ها باز نگه  داشته شد.

 وی  افزود: با استفاده از امکانات راهداری، محور کرج-چالوس و طالقان برف روبی شد و هیچ گونه مشکل و انسدادی در راه های البرز نداریم.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای البرز بیان داشت: از مردم استان البرز انتظار می رود  تا حد امکان از سفرهای غیرضرور خودداری و در صورت انجام سفرهای ضروری از تردد در جاده های کوهستانی پرهیز کنند.

وی بیان داشت: با توجه به پیش بینی ادامه بارش ها ، داشتن زنجیر چرخ ، سوخت کافی و لوازم  برای رانندگان به ویژه در محورهای کوهستانی مانند جاده کرج - چالوس و طالقان ضروری است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز با بیان اینکه ه سطح جاده کرج -چالوس لغزنده است، گفت: تاکید ما همواره خودداری از سفر با توجه به شیوع کرونا و لغزندگی جاده ها است.

استان البرز دارای یک هزارو۴۰۰ کیلومتر آزاد راه ، بزرگراه ، راه اصلی و فرعی است.

طبق پیش بینی هواشناسی ، سامانه بارشی تا فردا جمعه در استان البرز فعال است و بارش ها به صورت برف بیشتر می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها