بازدید سرزده رییس دستگاه قضا از شورای حل اختلاف بجنورد

بجنورد- ایرنا- رییس قوه قضاییه، پنجشنبه در جریان سفر خود به استان خراسان شمالی به صورت سرزده از شورای حل اختلاف بجنورد، مرکز این استان دیدن کرد.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی قوه قضاییه، حجت الاسلام و المسلمین سیدابراهیم رییسی در این بازدید به گفت و گو با شماری از مراجعان و نیز کارکنان شورای حل اختلاف بجنورد پرداخت.

وی پس از زیارت آستانه مقدس امامزاده سیدعباس بن موسی بن جعفر (ع) و قرائت فاتحه بر مزار شهیدان مرکز استان خراسان شمالی، در مسیر عزیمت به محل سخنرانی، به درخواست شماری از رانندگان وانت بارهای کرایه‌ای بجنورد، راه خود را کج کرده و با حضور در جمع آنان، دقایقی پای درد دل آنان نشست.

حجت الاسلام رییسی پس از شنیدن سخنان رانندگان وانت بارها، از استاندار خراسان شمالی خواست تا مشکل این رانندگان را حل کند و استاندار نیز وعده داد ظرف سه روز مشکل آنان از جمله تامین توقفگاه و برخی دیگر از مسائل صنفی آنان را حل و فصل کند.

رییس قوه قضاییه روز پنجشنبه به منظور بررسی وضعیت قضایی استان خراسان شمالی به بجنورد سفر کرد که حضور در نشست شورای اداری و نشست شورای قضایی استان و دیدار با کارکنان قضایی و اداری، اعضا و کارکنان شوراهای حل اختلاف، اقشار و نخبگان استان از دیگر برنامه های این سفر یک روزه بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =

سرخط اخبار استان‌ها