ارتش در بحران‌ها و حوادث همواره در کنار ملت ایران بوده است

تهران-ایرنا- فرمانده کل ارتش تاکید کرد: ارتش در همه جبهه‌ها، بحران‌ها و حوادث غیرمترقبه همواره در کنار ملت و در خط مقدم بوده و امروز هم در مبارزه با بیماری کرونا تمام توان خود را پای کار آورده است.

به گزارش روز پنج شنبه روابط عمومی ارتش، امیر سرلشگر سید عبدالرحیم موسوی در بازدید از وضعیت و نحوه آموزش دانش آموزان دوره رزم مقدماتی آموزشگاه‌های نظامی ارتش در مرکز آموزش شهدای وظیفه نیروی زمینی در جمع فرماندهان و دانش پژوهان آموزشگاه‌های درجه‌داری افزود: آینده کشور و ارتش متعلق به شما جوانان است.

وی با تأکید بر تأثیر بالای دیدارهای چهره به چهره توسط روحانیون و پیشکسوتان با کارکنان وظیفه، افزود: تبیین و تشریح عملکرد ارتش جمهوری اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس تحت عنوان دوره تئوری معارف جنگ، برای کارکنان وظیفه تأثیر بسزایی در ارائه تصویر چهره درخشان و ایثارگر ارتش دارد.

فرمانده کل ارتش خاطرنشان کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران در همه جبهه‌ها چه در دوران هشت سال دفاع مقدس و چه در دوران پس از آن، در بحران‌ها و حوادث غیرمترقبه همواره در کنار ملت شریف ایران اسلامی و در خط مقدم بوده، امروز هم در مصاف با این بیماری مرموز و منحوس، توان و ظرفیت بهداشتی و درمانی خود را برای کمک به مردم پای کار آورده است.

سرلشگر موسوی تصریح کرد: افرادی که آموزش‌های لازم را در این مرکز سپری می‌کنند غالباً نخبگان و آینده‌سازان کشور هستند. بنابراین لازم است از این موقعیت به خوبی استفاده شود تا نقش ارتش را در تمامی عرصه ها بشناسند.

وی علاوه بر دیدار چهره به چهره با فرماندهان، کارکنان و دانش‌پژوهان، نحوه اقدامات بهداشتی و رعایت دستورالعمل‌های صادره در این زمینه را ارزیابی و از بخش‌های مختلف این مرکز بازدید کرد.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در این بازدید فرمانده کل ارتش را همراهی می کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =

سرخط اخبار سیاست