سایت اطلاع‌رسانی اتحادیه‌های قرآنی در استان‌ها راه اندازی می‌شود

تهران- ایرنا- راه اندازی سایت اطلاع رسانی ویژه فعالیت‌های اتحادیه‌های استانی یکی از مصوبه هایی است که در اتحادیه کشوری موسسه ها و تشکل های قرآن و عترت به تصویب رسید.

به گزارش روز پنجشنبه گروه فرهنگی ایرنا از اتحادیه کشوری موسسات و تشکل های قرآن و عترت در هفتمین جلسه هیات مدیره این اتحادیه همچنین کلیات طرح سامانه توزیع محصولات آموزشی و کمک آموزشی با عنوان دیجی آلا و راه اندازی سایت اطلاع رسانی ویژه فعالیت های اتحادیه های استانی به تصویب رسید.

راه اندازی سامانه شفاف سازی هزینه کرد اعتبارات دریافتی از دستگاه های حاکمیتی، اخذ، بررسی و حمایت از طرح های ارسالی این موسسه ها توسط اتحادیه های استانی و تشکیل کمیته تلفیق شامل اعضای کمیته طرح و برنامه، کمیته بانوان، کمیته نخبگان قرآنی و کمیته آموزش بررسی و اجرای طرح های موسسات قرآنی از دیگر مصوبه های این جلسه بود. 

«میثم طاهرآبادی» به عنوان قائم مقام مدیرعامل اتحادیه، «منصور آقامحمدی» به سمت معاون مدیرعامل درامور روابط عمومی، روابط بین الملل و تعاملات با دستگاه ها و همچنین «مجتبی عظیم پور» به سمت معاون مدیرعامل در امور مالی و پشتیبانی، استان ها و انفورماتیک منصوب شدند.

هفنمین جلسه هیات مدیره اتحادیه کشوری موسسات و تشکل های قرآن و عترت به ریاست «مرتضی طلایی»، رئیس هیات مدیره اتحادیه کشوری موسسات و تشکل های قرآن و عترت به شکل حضوری و مجازی در سازمان دارالقرآن الکریم برگزار شد. در این جلسه «محمد انجم شعاع» مدیرعامل اتحادیه کشوری موسسات و تشکل های قرآن و عترت گزارشی از اقدام های انجام شده و تعاملات صورت گرفته با دستگاه ها ارایه داد. 

برگزاری انتخابات اتحادیه کشوری تشکل‌های قرآن و عترت در مرداد ماه امسال افق جدیدی را برای فعالیت چهار هزار موسسه قرآنی در سطح کشور فراهم کرد تا فعالان قرآنی با همدلی برای ترویج فرهنگ قرآن و اهل بیت (ع) تلاشی مضاعف را در پیش گیرند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =

سرخط اخبار فرهنگ