شهرداری ورامین صدرنشین گروه الف لیگ برتر والیبال نشسته شد

گنبدکاووس - ایرنا - تیم والیبال نشسته شهرداری ورامین در سومین و آخرین بازی مرحله رفت مسابقات گروه الف لیگ برتر کشور موفق شد با نتیجه سه بر صفر میزبان خود شهرداری گنبدکاووس را شکست دهد و با سه برد مقتدرانه صدرنشین این گروه شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در روز پایانی مسابقات گروه الف لیگ برتر والیبال نشسته مردان کشور روز پنجشنبه، دو تیم هم نام شهرداری ورامین و گنبدکاووس که با دو پیروزی قبلی به دنبال صدرنشینی گروه بودند با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در این دیدار نزدیک شهرداری ورامین با بهره‌گیری از بازیکنان باتجربه و ملی پوش خود موفق شد در وقت اول بازی با نتیجه ۲۵ بر ۲۳، در وقت دوم با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ و در گیم سوم نیز با نتیجه ۲۵ بر ۱۳ بر شهرداری گنبد غلبه کند و به تنهایی در صدر گروه قرار گیرد.

سرمربی شهرداری ورامین پس از پایان بازی در جمع خبرنگاران با قدردانی از میزبانی گنبدکاووس در برگزاری مسابقات، گفت: رقابت نزدیک و سنگینی بود زیرا بیشتر بازیکنان به سبب کرونا از شرایط مسابقات دور بودند و بازی‌ها فشرده برگزار شد.

فرید صائبی افزود: بازیکنانم امروز عالی بازی کردند و موفق شدند میزبان را که از تیم‌های خوب لیگ برتر است، شکست دهند.

سرمربی تیم شهرداری گنبدکاووس نیز در پایان بازی به خبرنگاران گفت: بازی سختی بود و تیم ما دو بازیکن اصلی خود را در اختیار نداشت و دستم در نیمکت خالی بود.

فرشید عاشوری افزود: شهرداری ورامین سرمایه‌گذاری خوبی کرده است و بیشتر بازیکنان این تیم ملی پوش هستند مضاف بر اینکه به اندازه بازیکنان داخل زمین بازیکن روی نیمکت داشت.

وی اضافه کرد: بازیکنان شهرداری همه تلاش خود را انجام دادند اما بضاعت تیم همین قدر بود و اگر از نظر مالی بیشتر حمایت شویم و چند بازیکن خوب جذب کنیم، بدون تردید جایگاه خوبی در لیگ برتر امسال به دست خواهیم آورد.

عاشوری تصریح کرد: با این حال شهرداری در این مسابقات خوب کار کرد و دو تیم شهرداری ارومیه و پالایش نفت آبادان را شکست داد و انشاالله در ادامه مسابقات بتوانیم نتایج بهتری کسب کنیم.

سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس ادامه داد: شهرداری و اعضای شورای این شهر از تیم ما حمایت کردند اما هنوز هیچ اعتباری پرداخت نشده‌ و فعلا همه هزینه‌های میزبانی و خرید البسه توسط بنده پرداخت شده است.

وی گفت: کسب میزبانی این مسابقات برای گنبدکاووس و گلستان یک افتخار است و امیدواریم مسوولان استان و شهرستان بیشتر به تیم ما کمک کنند.

همچنین در بازی دوم امروز شهرداری ارومیه و پالایش نفت آبادان به مصاف هم رفتند که تیم آبادانی موفق شد با نتیجه سه بر صفر حریف خود را شکست و در رده سوم این گروه بایستد.

ناظر و نماینده فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین نیز در حاشیه این مسابقات به خبرنگار ایرنا گفت که امسال به سبب شیوع بیماری کرونا، فصل جدید مسابقات لیگ برتر والیبال نشسته مردان ایران با شرکت هفت تیم به صورت متمرکز در برخی شهرهای کشور برگزار می‌شود.

محمدرضا گلشنی افزود: مرحله رفت این مسابقات که قرار است ۲۱ بازی برگزار شود، تاکنون در دو گروه سه و چهار تیمی در شهرهای اصفهان و گنبدکاووس در مجموع ۱۰ بازی برگزار شد.

وی اضافه کرد: مرحله بعدی مسابقات رفت با بهبود شرایط کرونایی کشور به احتمال زیاد از سه هفته آینده با حضور هفت تیم به صورت متمرکز در یکی از شهرهای تهران، رشت یا ارومیه برگزار خواهد شد.

به گفته گلشنی، برای مسابقات دور برگشت لیگ برتر والیبال نشسته نیز پس از برگزاری مسابقات دور رفت تصمیم گیری خواهد شد.

به گزارش ایرنا، مسابقات گروه الف لیگ برتر والیبال نشسته مردان کشور از دوم دیماه تا امروز با حضور چهار تیم شهرداری ارومیه، شهرداری ورامین، شهرداری گنبدکاووس و پالایش نفت آبادان به میزبانی گنبدکاووس برگزار شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها