استاندار زنجان: مدیران اقدامات خوب را به مردم گزارش دهند

زنجان – ایرنا – استاندار زنجان گفت: انتظار این است که مدیران، اقدامات و فعالیت‌های خوبی را که در زمینه‌های مختلف به ویژه حوزه تسهیل و رفع موانع تولید انجام گرفته را به مردم گزارش دهند چرا که مردم از شنیدن گزارش‌های مستند خوشحال می‌شوند.

فتح الله حقیقی روز پنجشنبه در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان افزود: در دور جدید بازیدها از واحدهای تولیدی، علاوه بر واحدهای مشکل دار، واحدهایی که پیش از این مشکل آنها در کارگروه طرح شده نیز برای اطلاع از نتایج اقدامات انجام گرفته، مورد بازدید قرار می‌گیرند.

وی با بیان اینکه کار میدانی و عملیاتی به طور حتم آثار و نتایج ملموسی در پی دارد، اظهار داشت: عمکلرد مدیرانی که با حضور میدانی در جهت حل مسائل تلاش می کنند، شایسته قدردانی است.

استاندار زنجان گفت: شمار جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان از ۱۵ مورد در سال ۹۷ به ۸۱ مورد در سال گذشته رسید و هدف امسال نیز برگزاری ۱۰۰ جلسه است که تا کنون ۶۵ مورد آن برگزار شده است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان نیز در این جلسه با بیان اینکه ۸۶ درصد از ۲۶۴ مصوبه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در سال جاری اجرا شده است، گفت: همه مصوبات این کارگروه از سال ۹۴ تا پایان سال گذشته نیز به مرحله اجرایی و عملیاتی رسیده است.

ناصر فغفوری با بیان اینکه از سال ۹۴ تا کنون ۲۲۴ جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در استان برگزار شده است، افزود: حاصل این جلسات هزار و ۹۶۸ مصوبه برای حل مشکل واحدهای تولیدی بوده که در مجموع تا کنون ۹۸ درصد آن ها اجرا شده است.

به گزارش ایرنا، استاندار زنجان پیش از حضور در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، از سه واحد تولیدی مستقر در شهرک صنعتی اشراق زنجان بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت و مسائل آنها قرار گرفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها