نماینده مردم کرج در مجلس: زیر ساخت های البرز ارتقا می یابند

کرج - ایرنا - نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پائین بودن سرانه استان در بسیاری از شاخص ها گفت: تلاش ما بر این است که در چهار سال حضورمان در مجلس با یک هم افزایی بتوانیم سرانه البرز در بخش های زیر ساختی را افزایش دهیم.

علیرضا عباسی روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از مسکن مهر ماهدشت که به همراه استاندار البرز و دیگر نمایندگان این استان در مجلس شورای اسلامی صورت گرفت افزود: این استان در بسیاری از شاخص ها در رتبه های آخر قرار دارد که ارتقای همگی آنها نیازمند هماهنگی و همکاری تمام دستگاه ها و ارگان ها است.

وی اضافه کرد: تلاش ما بر این است که در شاخص هایی از جمله بهداشت و درمان و آموزشی تغییراتی در استان ایجاد کنیم.

عباسی با اشاره به  پائین بودن سرانه ورزشی استان البرز گفت: سرانه ورزشی در این استان حدود ۴۰ سانتی متر مربع است این در حالی است که این میزان در کشور حدود یک متر مربع بوده که بایستی در این بخش نیز اقداماتی جدی صورت گیرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به وضعیت مسکن مهر ماهدشت اشاره کرد و خاطر نشان کرد: حدود ۱۵ هزار تا ۲۰ هزار نفر در این منطقه با وجود نداشتن زیر ساخت های مناسب زندگی می کنند، این در حالی است که با یک همکاری بین بخشی باید نسبت به توسعه زیر ساخت های رفاهی، بهداشتی، آموزشی و ورزشی آن اقدام کرد.

عباسی در ادامه به بودجه البرز در سال ۱۴۰۰ اشاره و گفت: این استان در بودجه ۱۴۰۰ جایگاه خوبی ندارد و نشان از کم کاری ما است اما در این مدت چند ساله تلاش می کنیم تا با یک هم افزایی بین دستگاه های مختلف در ارتقاء استان همگی سهیم باشیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =

سرخط اخبار استان‌ها