۴ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۲۳
کد خبرنگار: 1009
کد خبر: 84159939
۴ نفر

برچسب‌ها

مادرشهیدان کارکوب زاده آسمانی شد

قم- ایرنا- مادرشهیدان عبدالجلیل ، منصور و خلیل کارکوبزاده شب گذشته پس از یک دوره بیماری دعوت حق را لبیک گفت و آسمانی شد.

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی بنیاد شهید قم، مادر شهیدان کارکوب زاده  همسر رزمنده پاسدار "خداداد کارکوب زاده"  و سه شهید و یک جانباز دوران دفاع مقدس بود که  جان به جان آفرین تسلیم کرد.

پیکر مطهر این بانوی ایثارگر فردا جمعه درگلزار علی بن جعفر(ع) درجوار شهدای هشت سال دفاع مقدس آرام خواهد گرفت.

مادر شهیدان  کارکوب زاده  درسفر مقام معظم رهبری به استان قم  با نوشتن شعری برای معظم له، سفر ایشان را طولانی‌تر نمود  تا دیدار برای این والدین معظم شهید میسر شود. رهبر انقلاب در این دیدار می‌فرمایند: بنده به دلیل دیدار با شما بازگشتم به تهران را عقب‌تر انداختم.

وی سالها از همسر بیمارش پرستاری کرد و سرانجام بعد از دیدار با رهبر معظم انقلاب، پدر شهیدانکارکوب زاده در آبان ماه سال ۱۳۸۹ به رحمت ایزدی پیوست ،مادر همچنان با صلابت در مسیر شهدا به پاسداری از ارزشها ادامه داد تا سرانجام شب گذشته بر اثر کهولت سن و بیماری، آسمانی شد.
خلیل کارکوب زاده در ۲۶ آبان ۱۳۵۹ در خرمشهر به شهادت رسید، هفت ماه بعد از شهادت خلیل، برادر بزرگترش عبدالجلیل به شهادت رسید و ۱۱ماه بعد منصور سومین شهید این خاندان ایثارگر شد. محمد رضا دیگر فرزند خانواده کارکوب زاده مدتی را در اسارت بعثی ها بود. وی از جانبازان و آزادگان دوران دفاع مقدس است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها