۲۰۰ میلیون ریال بلاعوض به مددجویان آسیب‌دیده بازارچه دیلم پرداخت شد

گناوه - ایرنا - در آیینی با حضور مسوولان ۲۰۰ میلیون ریال وام بلاعوض به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) آسیب دیده از آتش‌سوزی بازارچه ساحلی شهرستان دیلم پرداخت شد.

به گزارش ایرنا، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر در این آیین گفت: مجموعه کمیته امداد  پس از وقوع  آتش‌سوزی بازارچه ساحلی  دیلم  خواستار بررسی حادثه شدند که پس از پیگیری بنا بر این شد که جبران بخشی از خسارت به مددجویان انجام شود.

احمد لطفی  افزود: در این ارتباط  به ۳۱ نفر از مددجویان و یا فرزند آنان که در بازارچه ساحلی دیلم کسب و کار داشتند و خسارت دیدند، هر کدام  ۲۰۰ میلیون ریال وام بلاعوض پرداخت می‌شود.

وی گفت: همچنین  جهت احیا و راه اندازی مشاغلی که از دست رفته و خسارت دیدند پیش‌بینی شده است برای هر مددجو یک میلیارد ریال تسهیلات بانکی کم بهره پرداخت شود و بنا داریم برای مابقی افراد غیر تحت پوشش ، کمک‌هایی انجام  شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر یادآورشد: مددجویان جهت بهره‌مندی از این تسهیلات شنبه هفته آینده به کمیته امداد امام (ره) شهرستان دیلم مراجعه کنند.

آتش سوزی بازارچه ساحلی شهرستان دیلم در شمال استان بوشهر صبح پنجشنبه ۱۰ مهرماه امسال به وقوع پیوست و پس از پنج ساعت تلاش نیروهای آتش نشانی و امدادی ظهر همان روز مهار شد.

در این حادثه ۲۰۰ غرفه به طور کامل در آتش سوخت و از بین رفت.

شهرستان ساحلی دیلم در شمالی ترین نقطه استان بوشهر قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha