۴ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۵۹
کد خبرنگار: 1370
کد خبر: 84159833
۰ نفر

برچسب‌ها

کشف مواد مخدر در نایین و چند خبر انتظامی از اصفهان

اصفهان- ایرنا - کشف بیش از ۵۵ کیلوگرم تریاک در نایین ، دستگیری کلاهبردار ۱۰ میلیارد ریالی در تیران وکرون و کشف محموله سوخت قاچاق در مبارکه اخبار کوتاه انتظامی امروز استان اصفهان است.

کشف بیش از ۵۵کیلوگرم مواد مخدر در نایین  

فرمانده انتظامی نایین در شرق استان اصفهان از کشف ۵۵ کیلو و ۶۰۰گرم تریاک در سه راهی چوپانان در این شهرستان خبر داد.

سرگرد هادی کیان مهر روز پنجشنبه به ایرنا گفت که ماموران انتظامی  مستقر در سه راهی چوپانان شب گذشته هنگام کنترل و بررسی خودروهای عبوری به یک دستگاه سواری مشکوک شدند.

وی افزود: ماموران پس از بررسی  خودرو سواری موفق به کشف ۵۵ کیلو و۶۰۰ گرم تریاک که جاساز شده بود شدند و در این رابطه راننده را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی نایین گفت: راننده این خودرو قصد داشت این مقدار مواد مخدر را از استان‌های شرقی و جنوبی به شهرهای مرکزی کشور منتقل کند

روزانه بطور متوسط افزون بر پنج هزار دستگاه خودرو از سه راهی چوپانان در ۱۹۰ کیلومتری نایین عبور می‌کند. 

دستگیری کلاهبردار ۱۰ میلیارد ریالی در تیران و کرون

 فرمانده انتظامی تیران وکرون ازدستگیری یک کلاهبردار ۱۰ میلیارد ریالی  که تحت تعقیب مراجع قضائی این شهرستان و استان های هرمزگان و لرستان بود، خبر داد.

به گزارش پایگاه  اطلاع رسانی پلیس ،سرهنگ یوسف بهرام پور اظهارداشت: در پی وصول پرونده ای از واحد اجرای احکام مرجع قضائی تیران و کرون درخصوص شناسایی و دستگیری یک کلاهبردار متواری، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران فرماندهی انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال از اشخاص حقیقی اخذ کرده اما به جای پرداخت بدهی خود در موعد مقرر متواری شده بود، گفت: سرانجام ماموران موفق شدند با اشرافیت و هوشمندی بالای خود و انجام یک سری اقدامات علمی و پلیسی مخفیگاه فرد مذکور را شناسایی و وی را دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان تیران و کرون عنوان کرد: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد، متهم علاوه بر مراجع قضائی شهرستان از سوی مراجع قضائی استان های هرمزگان و لرستان نیز تحت تعقیب است که در این خصوص پرونده تشکیل و وی برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل شد.

کشف ۳۰هزار لیتر گازوئیل قاچاق در مبارکه 

 فرمانده انتظامی شهرستان مبارکه از کشف ۳۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق که در یک کامیون کشنده تانکردار بارگیری شده بود، خبر داد.

سرهنگ رضا محمدی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس بیان داشت: ماموران پلیس آگاهی شهرستان مبارکه با انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی مطلع شدند، ۲ نفر اقدام به قاچاق گازوئیل می کنند که بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از انجام هماهنگی های لازم متهمان مورد نظر را به صورت نامحسوس زیر نظر گرفتند و مشاهده کردند این ۲ نفر با یک دستگاه کامیون کشنده تانکردار به یک گلخانه مراجعه و اقدام به بارگیری گازوئیل قاچاق کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان "مبارکه" ادامه داد: این ۲ نفر، ۳۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق را در کامیون بارگیری کرده و قصد انتقال آن به مرزهای شرقی کشور را داشتند که با اقدام به موقع ماموران خودرو و محموله توقیف شدند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: در این رابطه راننده و همدست او دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها