۳ دی ۱۳۹۹،‏ ۲۳:۳۸
کد خبرنگار: 2862
کد خبر: 84159702
۲ نفر

برچسب‌ها

در شب یلدا؛ مردم قم  ۳.۴ میلیارد ریال به ایتام اهدا کردند

قم - ایرنا - معاون توسعه مشارکت های کمیته امداد امام (ره) قم گفت: همزمان با شب یلدا و میلاد حضرت زینب و روز پرستار در اقدامی خداپسندانه حامیان سخاوتمند قمی سه میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال به فرزندان یتیم و محسنین نیازمند تحت حمایت کمیته امداد استان اهدا نمودند.

به گزارش چهارشنبه شب روابط عمومی کمیته امداد قم سید محمد رضا میره ای با بیان اینکه در حال حاضر چهار هزار و ۷۷۳ یتیم و فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان قرار دارند اظهار داشت: ۲۴ هزار و ۴۹۵ نیکوکار حمایت این ایتام و محسنین را به عهده گرفتند که در طول سال و مناسبت های مختلف کمک های خود را برای رفع مشکل های آنها اهدا می کنند.

میره ای با اشاره به وجود مشکل های اقتصادی در کشور تصریح کرد: بسیاری از مردم با اینکه خودشان در شرایط سخت اقتصادی هستند اما با کمک به همنوعان خود و ترویج فرهنگ نوع‌دوستی در تلاش هستند تا گره‌گشای برخی مشکل های محرومان به ویژه ایتام باشند.

معاون کمیته امداد قم با اشاره به اینکه مردم نوع ‌دوست قم می‌توانند از طریق شماره‌گیری کد دستوری *۸۸۷۷*۰۲۵# کمک‌های خود را برای نیازمندان پرداخت کنند افزود: همچنین نیکوکاران می توانند با مراجعه به سایت ekram.emdad.ir سرپرستی ایتام و فرزندان محسنین را به عهده بگیرند.

فرزندان محسنین کسانی هستند که والدین آنها به دلیل بیماری نداشتن درآمد کافی و برخی معضل های اجتماعی توانایی تامین معیشت و نیازهای خانواده و فرزندان را ندارند./

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها