تمام تلاش فدراسیون کاراته بر درخشش در المپیک متمرکز شده است

قزوین – ایرنا - دبیر فدراسیون کاراته گفت: تمام تلاش ما بر درخشش در المپیک متمرکز شده است و امیدواریم تمامی کاراته کاهای اعزامی به این رقابت‌ها صاحب مدال شوند.

وحید مؤمنی روز چهارشنبه در حاشیه برگزاری مجمع انتخاباتی هیات کاراته استان قزوین به خبرنگار ایرنا گفت: پیش از شیوع کرونا تیم کاراته ایران در آمادگی کامل به سر می‌برد اما همه گیری این ویروس، موجب عقب افتادن ملی پوشان از تمرینات شد و هم اینک به تمرینات بیشتری نیاز دارند تا دوباره به اوج برسند.

وی اضافه کرد: کاراته برای نخستین مرتبه در بزرگترین رویداد ورزشی جهان حضور دارد و امیدواریم که تمامی کاراته‌کاهای ایران بتوانند در المپیک، صاحب مدال شوند.

مومنی افزود: با توجه به صحبتهای به عمل آمده با سرمربی تیم ملی، اوج آمادگی ملی پوشان کاهش یافته است ولی آنها با توجه به تجربیات خود می‌توانند خیلی سریع به اوج آمادگی خود برگردند.

وی اضافه کرد: تاکنون ۲ مرحله اردو برای آقایان و یک مرحله برای بانوان برگزار شده است و این اردوها همچنان تداوم خواهد داشت.

دبیر فدراسیون کاراته گفت: بعد از شیوع کرونا برگزاری کلاس‌های مجازی تخصصی و همگانی در دستور کار فدراسیون قرار گرفت تا از میزان آمادگی کاراته کاها در رده‌های مختلف کاهش نیابد.

تاکنون چهار سهمیه حضور در المپیک ۲۰۲۱ برای بهمن عسگری، حمیده عباسعلی، سارا بهمنیار و سجاد گنج زاده قطعی شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها