ستاد مردمی انتقام سخت در سبزوار راه اندازی شد

سبزوار- ایرنا- ستاد مردمی "انتقام سخت" ویژه بزرگدشت سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی عصر چهارشنبه طی مراسمی در سبزوار راه اندازی شد.

امام جمعه سبزوار در این مراسم گفت: سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی شاخص‌های مهمی دارد که هر کدام شاخصی برای پیشرفت و نشانه ای فراروی همه ما و نسل جوان است.

حجت الاسلام والمسلیمن غلامرضا مقیسه افزود: شهید سلیمانی پرچمدار عزت و اقتدار جهان اسلام است و یکی از شاخص‌های برجسته وی ذوب شدن در ولایت بود.

وی ادامه داد: این شهید والا مقام نبوغ نظامی را در میدان‌های نبرد در دوران دفاع مقدس، میدان مبارزه با اشرار و فتنه قرن که داعش بود به دست آورد.  

امام جمعه سبزوار گفت: روحیه سلحشوری و ایستادگی سردار شهید سلیمانی در برابر دشمنان اسلام بی نظیر بود بطوریکه خود نقشه طراحی می کرد و در خط مقدم به همراه رزمندگان اسلام و نیروهای مقاومت مبارزه می‌نمود.

وی افزود: سردار سلیمانی عشق به شهادت داشت در دعاها، مناجات و راز و نیازهای وی ملاقات با پروردگار و بریدن از علایق و پست و مقام دنیوی، بارز بود.

دبیر ستاد مردمی "انتقام سخت" سبزوار نیز گفت: برنامه های این ستاد مردمی در دو محور اجتماعی و فرهنگی اجرا می شود.

جواد شمس آبادی افزود: با همت اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار و آستان قدس رضوی از محل عواید موقوفات در راستای کمک‌های مومنانه ۱۰ هزار بسته کمک معیشتی به ارزش هر بسته چهار میلیون ریال بین نیازمندان توزیع می شود.

وی ادامه داد: همچنین در حوزه  فعالیت‌های فرهنگی ۲۰ هزار پوستر با مشارکت شهرداری سبزوار انتشار یافته و فضای شهر به عکس شهدای مقاومت مزین می شود و در سه میدان شهر نیز پرچم‌های سرخ به نشانه خونخواهی و انتقام سخت نصب می‌گردد.

بامداد جمعه ۱۳ دی ماه  ۹۸ سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی مهندس از فرماندهان مقاومت پس از عمری مجاهدت در حمله بالگردهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید.

سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =

سرخط اخبار استان‌ها