بازیکنان ماشین‌سازی تمام تلاش خود را برای پیروزی می‌کنند

تبریز - ایرنا - مربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز با بیان اینکه تک تک بازیکنان و کادر فنی تیم برای موفقیت تلاش می‌کنند، گفت: در تمامی بازی‌ها بازیکنان میل به پیشرفت دارند.

به گزارش ایرنا، محمد سعید اخباری عصر چهارشنبه در نشست خبری قبل از بازی تیم های ماشین سازی و نفت مسجد سلیمان با بیان اینکه فردا بازی مهمی مقابل تیم نفت خواهیم داشت، افزود: تمرینات خوبی را در این مدت انجام دادیم و سعی کردیم بازی های قبلی این تیم را آنالیز کنیم تا با شناخت نقاط قوت و ضعف این تیم بازی قابل قبولی را به نمایش بگذاریم.

مربی تیم فوتبال ماشین سازی با اشاره به حضور تعدادی از هواداران تیم ماشین سازی در تمرینات تیمش، خاطرنشان کرد: امیدوارم فردا بتوانیم جوابگوی محبت های هواداران باشیم که با انرژی های خودشان ما را در این مدت همراهی کردند.

اخباری اضافه کرد: در همه بازی های لیگ برتر فوتبال مربیان سعی می کنند با برنامه ریزی های مدون برای پیروز شدن وارد میدان بازی شوند و تیم ماشین سازی هم برای پیروزی مقابل تیم نفت خواهد جنگید.

وی اضافه کرد: هوشمندانه و واقع بینانه بازی کردن اولویت کادر فنی تیم ماشین سازی است.

به گزارش ایرنا، سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان به دلیل تاخیر پروازی به نشست خبری نرسید.

دیدار تیم های ماشین سازی و نفت مسجد سلیمان از هفته هشتم لیگ برتر فوتبال فردا پنجشنبه از ساعت ۱۵ در ورزشگاه شهید سلیمانی تبریز آغاز خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =

سرخط اخبار استان‌ها