حمایت منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی از نجمه خدمتی

بیرجند - ایرنا - منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی در قالب اولین مسئولیت اجتماعی خود با امضای تفاهم‌نامه‌ای حمایتش را از «نجمه خدمتی» بانوی تیرانداز ملی‌پوش استان به عنوان اولین کسی که حائز سهمیه المپیک کشور شد، اعلام کرد.

استاندار خراسان جنوبی امروز در حاشیه بازدید از منطقه ویژه اقتصادی بیرجند با قدردانی از تلاش‌های بخش خصوصی در جهت توسعه استان گفت: بخش خصوصی باید به ازای ذخایر، انفال و منابعی که از استان در اختیار می‌گیرد، وظایفی را در قالب مسئولیت‌های اجتماعی انجام دهد.

حمید ملانوری افزود: ما ضمن اینکه کمک می‌کنیم سرمایه‌گذاران بخش خصوصی فعالیت بهتری داشته باشند خواهش داریم در قالب مسئولیت‌های اجتماعی به سایر موضوعاتی که نیاز داریم کمک کنند.

وی گفت: نجمه خدمتی به عنوان فردی که اولین سهمیه المپیک کشور را به دست آورده، امروز افتخار و امتیاز استان خراسان جنوبی است و می‌تواند معرف استان باشد.

استاندار خراسان جنوبی بیان کرد: امروز اگر از این قهرمان ملی حمایت می‌کنیم بیشترین کمک را به استان کرده‌ایم تا این جوان بتواند با اقتدار در صحنه‌های بین‌المللی حاضر شود و روزی که مدال کسب می‌کند حامیانش نشان دهند این استان به مفاخر و قهرمانانی که باعث می‌شوند نام و نشان استان مطرح شود افتخار کرده و از وی حمایت می‌کنند.

رییس سازمان منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی هم در آیین امضای تفاهم‌نامه حمایت مالی از بانوی تیرانداز ملی‌پوش گفت: منطقه ویژه اقتصادی استان در این مرحله با تاکید استاندار به عنوان مسئولیت اجتماعی خود حمایت از این بانوی تیرانداز ملی را پذیرفت.

مرتضی صفدری زاده افزود: امیدواریم این حرکت که برای نخستین بار در استان آغاز شد توسط واحدهای تولیدی بزرگ و صنعتی استان در قالب حمایت از تیم‌های ورزشی استان ادامه یابد.

وی بیان کرد: اگر نجمه خدمتی صاحب مدال طلا در عرصه بین‌المللی می‌شود من به عنوان بیننده ایرانی از این افتخارآفرینی به خود می‌بالم.

رییس سازمان منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی ادامه داد: بدون شک اگر نگاه ما این باشد قرار است خداوند برکات و خیرات را در زندگی شخصی و عمومی ما جاری کند.

وی اظهار داشت: این استان افتخارآفرین‌هایی را در خود جای داده است از جمله اینکه یکی از قهرمانان جهانی فرزند خراسان جنوبی است.

صفدری زاده عنوان کرد: با دستور استاندار خراسان جنوبی مقرر شد بخش صنعت و اقتصاد استان در کنار بحث‌های اجتماعی، فرهنگی و ورزشی ادای دین کنند.

وی یادآور شد: امید است توفیقات بیشتری شامل حال خانواده این قهرمان ملی شود و اهالی خراسان جنوبی نیز به این قهرمانان افتخار کنند.

رییس سازمان منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی گفت: امروز این افتخار نصیب منطقه ویژه اقتصادی استان شد تا به عنوان حامی مالی در کنار این قهرمان ملی پوش قرار گرفته و دغدغه‌های هزینه‌ای را از دوش این بانو برداریم تا با طیف خاطر بیشتری قله‌های موفقیت را پشت سر بگذارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha