حدادعادل: کارها نه با عناوین بلکه با افراد کارآمد انجام می‌شود

تهران- ایرنا- رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، توانمندی نسل جدید انقلاب را نعمتی بزرگ برای نظام توصیف کرد و گفت: کارها نه با عناوین و امضاها، بلکه توسط افراد کارآمد انجام می‌شود پس باید امور را به دست افرادی بدهیم که که در عین تعهد، کارآمد هستند.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب،  جلسه شورای راهبردی شبکه‌سازی اجتماعی ائتلاف نیروهای انقلاب چهارشنبه با حضور حداد عادل، پرویز سروری دبیر شورای ائلاف نیروهای انقلاب و اعضاء این شورا برگزار شد. در ابتدای جلسه صادقی دبیر شورای شبکه‌سازی اجتماعی گزارشی از روند این شورا ارائه کرد.

غلامعلی حداد عادل در دیدار با روسای کمیته‌های شبکه‌سازی اجتماعی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با اشاره به ضرورت و اهمیت جریان‌سازی انقلاب اظهار کرد: تلاش نیروهای انقلابی سبب شد که مقام معظم رهبری با خوشحالی از این انتخابات، مجلس فعلی را انقلابی نامگذاری کنند.

رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی افزود: مجلس از مشکلات اولیه با موفقیت عبور کرده و تصویب قوانینی مانند مالیات بر خانه‌های خالی، بحث هسته‌ای، اصلاح قانون انتخابات کارهای مثبتی است که این مجلس در زمان کوتاه انجام داده است.

حدادعادل با قدردانی از اقدامات انجام شده برای شبکه‌سازی اجتماعی در شورای ائتلاف نیروهای انقلاب تصریح کرد: برنامه ریزی و تشکیل ۳۸ کانون تخصصی، اقدام مهمی برای سازماندهی و شبکه‌سازی در این شورا است به ‌طوری که تاکنون در هیچ جایی چنین کانون‌های تخصصی تشکیل نشده و چنین تقسیماتی انجام نشده است که این کار بسیار خوب و با ارزشی است.

وی بر لزوم توجه به جوانان و سپردن امور به این قشر آینده‌ساز تاکید کرد و  یادآورشد: باید با توجه به نعمت بزرگ توانمند بودن نسل انقلاب در عرصه‌های مختلف به‌شکل جدی و سازمان یافته از آنان استفاده شود و مسوولان آنان را دریابند. ما باید در کشور کسانی را در رأس کارها بگذاریم که قدرت ارتباط گرفتن با نسل جوان را داشته باشند.

رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: نکته مهم این است که کارها نه با عناوین و امضاها، بلکه توسط افراد کارآمد انجام می‌شود پس باید امور را به دست افرادی بدهیم که در عین تعهد، کارآمد هستند.

در پایان این جلسه احکام روسای کمیته‌های شورای راهبردی شبکه سازی اجتماعی ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی صادر شد تا با افزایش فعالیت شبکه‌های اجتماعی در فاصله ماههای باقیمانده تا انتخابات ۱۴۰۰ اهداف شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی تأمین شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =

سرخط اخبار سیاست