۷ هزار میلیارد ریال طرح راهسازی در استان مرکزی بهره برداری می‌شود

اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: گره مشکلات راه‌های استان در سفر معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه راه‌های کشور گشوده شد و تا پایان اسفندماه امسال و برای آغاز سال جدید بیش از هفت هزار میلیارد ریال طرح راهسازی در این خطه بهره‌برداری می‌شود.

سید «علی آقازاده» عصر چهارشنبه در جریان بازدید معاون معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه راه‌های کشور از مسیر توره بروجرد در جمع خبرنگاران افزود: در جریان این سفر تصمیم‌گیری‌های خوبی برای تسریع در انجام طرح های راه سازی بویژه طرح هایی که امکان بهربرداری سریعتر دارند، صورت گرفت و هماهنگی‌های بین بخشی انجام شد.

وی ادامه داد: جزئیات دستاوردهای سفر معاون وزیر راه و شهرسازی به این استان در روزهای آتی به مردم اطلاع رسانی می‌شود.

استاندار مرکزی به همراه معاون وزیر راه در حال بازید از طرح های راهسازی استان

آقازاده اظهار داشت: نتایج اثربخش این سفر تا چند ماه آینده برای مردم به صورت ملموس خواهد بود و طرح‌های خوبی در آینده نزدیک در اختیار اهالی استان قرار می‌گیرد.

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه راه‌های کشور در سفر خود به استان مرکزی از طرح های راه سازی شهرستان‌های ساوه، زرندیه، خمین، اراک، فرمهین و شارند بازدید کرد.

۶ هزار و ۴۰۰ کیلومتر انواع آزادراه، راه اصلی و راه روستایی در استان مرکزی وجود دارد و تا پیش از شیوع کرونا روزانه حدود ۴۹۰ هزار وسیله ‌نقلیه از آنها تردد می‌کردند.

استان مرکزی دارای ۱۲ شهرستان و بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر جمعیت است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها