سرمربی شهرداری آستارا: بازیکنان جدید به تیم اضافه می‌کنیم

آستارا - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال شهرداری آستارا گفت: برای موفقیت بیشتر و کسب امتیاز بالاتر در لیگ دسته اول کشور، به بازیکنان جدید نیاز داریم و به تناسب وضعیت مالی تیم، بازیکن جذب خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ پایان رافت روز چهارشنبه در آئین معارفه خود به عنوان سرمربی در ورزشگاه وحدت آستارا اظهار کرد: در سال گذشته مدیر فنی تیم شهرداری آستارا بودم و برای پرهیز از حاشیه ها به صورت جدی در تصمیم گیری ها دخالت نمی کردم، اما اکنون برای موفقیت در لیگ دسته اول به حمایت هیات مدیره، هواداران و پیشکسوتان فوتبال شهرستان نیاز داریم.

وی ادامه داد: بعد از قطع همکاری هیات مدیره شهرداری آستارا با حسن اشجاری سرمربی قبلی، تیم با تلاش یاشین سزاوار کاپیتان و مسئول فنی در ۲ بازی گذشته ۶ امتیاز کسب کرد.

رافت گفت: رنگ آبی پیراهن تیم شهرداری آستارا تغییر نخواهد کرد و امیدواریم مسئولان شهرستان برای تکمیل مجموعه ورزشی وحدت اقدام کنند تا ادامه بازی های لیگ دسته یک در آن برگزار شود.

رافت متولد آستاراست و در هفته جاری به عنوان سرمربی با تیم شهرداری آستارا قرداداد بسته و از سال های ۷۲ تا ۸۲ در تیم های ملوان، پرسپولیس و حتا امارات بازی کرده و مربی تیم های داماش ایرانیان، امید پرسپولیس و ملوان بندر انزلی بوده است.

تیم فوتبال شهرداری آستارا برای نخستین بار در تاریخ ورزش این شهرستان به لیگ دسته اول کشور صعود کرده و روز دوشنبه هفته آینده در ورزشگاه سردار جنگل رشت میزبان خوشه طلایی ساوه خواهد بود.

در مسابقات فوتبال دسته یک کشور ۱۸ تیم از جمله سه تیم ملوان انزلی، چوکای تالش و شهرداری آستارا از گیلان حضور دارند و پس از انجام ۳۴ بازی، تیم های اول و دوم جدول جواز حضور در لیگ برتر دوره بیست و یکم را برای سال ۱۴۰۰ کسب خواهند کرد و دو تیم انتهای جدول راهی لیگ دسته دوم خواهند شد.

 بندر مرزی آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان و مرز جمهوری آذربایجان واقع و سه هزار و ۵۰۰ ورزشکار در این شهرستان ساماندهی شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها