فرماندار نهاوند: سردار شهید سلیمانی بهترین الگو برای خدمت به مردم است

همدان- ایرنا- فرماندار نهاوند گفت: مسئولان و مدیران برای خدمت بی‌منت به مردم راه و نگاه شهید سردار قاسم سلیمانی را الگو و سرلوحه کار خود قرار دهند.

مراد ناصری روز چهارشنبه در نشست هماهنگی کمیته‌های ستاد بزرگداشت اولین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و دهه بصیرت اظهار داشت: سردار سلیمانی، سردار فخری‌زاده و همه شهدا صاحبان اصلی این انقلاب و نظام هستند.

وی ادامه داد: سردار حاج قاسم سلیمانی اسطوره خستگی ناپذیری بود که برای ایرانیان و مسلمانان مایه فخر و مباهات بود و این رزمنده دلاور و فرمانده شجاع همواره نامش لرزه بر اندام دشمنان می‌انداخت.

فرماندار نهاوند اضافه کرد: برنامه‌های سالگرد سردار شهید قاسم سلیمانی در شهرستان با برنامه‌های ایام فاطمیه و برنامه ۹ دی و نیز اربعین شهید فخری‌زاده همراه خواهد بود.

ناصری ادامه داد: سردار سلیمانی در زمان حیات شاخص و در کنار مردم بود و بعد از شهادت نیز همچنان شاخص و مردمی ماند.

وی عنوان کرد: برای برنامه های سالگرد شهید سردار سلیمانی باید تقسیم کار شود و همه دستگاه‌ها برای فضاسازی و برگزاری این آیین با معنویت هرچه تمام‌تر پای کار باشند.

ناصری بیان کرد: در تمام شهرها و بخش‌های شهرستان هم‌راستا با شهر نهاوند برنامه‌ها وفضاسازی شهری و ادارات انجام شود و دهیاران نیز پای کار باشند.

وی با اشاره به اینکه باید از ظرفیت آستان مقدس شاهزاده محمد و علی(ع) شهر نهاوند برای برگزاری برنامه‌ها استفاده شود، گفت: نصب پوستر یادبود سردار شهید سلیمانی و سردار شهید فخری‌زاده توسط اتحادیه تاکسی‌رانی انجام شود و همچنین توزیع ماسک رایگان در سطح شهر توسط اداره صنعت، معدن و تجارت صورت بگیرد.

فرماندار نهاوند گفت: پخت و توزیع نان رایگان و صلواتی در چندین منطقه محروم شهر و روستاها در روز سالگرد سردار شهید سلیمانی و فخری‌زاده، غبارروبی مزار شهدا، راه‌اندازی پویش نذر خون، راه‌اندازی پویش خدمت مومنانه در سطح پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت، دیدار با خانواده شهدا، و برنامه‌های فرهنگی دیگری نیز در راستای این مناسبت‌ها در بخش‌های مختلف شهرستان برگزار خواهد شد.

سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده شهید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ابومهدی المهندس معاون سازمان نیروهای مردمی عراق (حشد الشعبی) به همراه هشت نفر دیگر بامداد جمعه ۱۳ دی ماه در حمله هوایی نیروهای آمریکایی در مسیر فرودگاه بغداد به شهادت رسیدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها