۲۳۴ خودرو در جاده‌های خراسان‌ رضوی جریمه شدند

مشهد- ایرنا- جانشین رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان‌رضوی گفت: ۲۳۴ دستگاه خودرو طی ۲۴ ساعت گذشته در اجرای طرح منع ورود خودروهای دارای پلاک غیربومی به شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی در جاده‌های این استان جریمه شدند.

سرهنگ حسین میش‌مست روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به نارنجی شدن وضعیت شهرهای این استان از نظر شیوع کرونا، جریمه پنج میلیون ریالی برای این خودروها اعمال شد.
وی ادامه داد: هچنین طی این مدت رانندگان هزار و ۲۳۱ دستگاه خودرو تذکر گرفتند و ۹۴۰ دستگاه خودرو دارای پلاک غیربومی نیز از ورودی شهرها بازگردانده ‌شدند.

جانشین رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان‌رضوی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته پنج فقره تصادف با ۹ مجروح، یک فقره تصادف با ۲ متوفی و یک فقره تصادف خسارتی در جاده‌های این استان رخ داد.
اجرای طرح منع ورود خودروهای غیربومی به شهرهای دارای وضعیت قرمز و نارنجی از نظر شیوع کرونا و ممنوعیت رفت و آمد درون شهری از ساعت ۲۱ تا چهار بامداد روز بعد، همزمان با محدودیتهای سراسری از اول آذر ماه در مشهد و دیگر شهرهای استان خراسان رضوی آغاز شده ‌است.
استان ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار نفری خراسان رضوی با گستره‌ای معادل هفت درصد مساحت کشور، ۲۰ هزار و ۵۷۵ کیلومتر جاده دارد که ۶ هزار و ۴۲۳ کیلومتر آن بین‌شهری و ۱۴ هزار و ۱۵۲ کیلومتر آن راه روستایی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها