استان فارس بیشترین سهمیه را در اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان دارد
ارشیوی

شیراز-ایرنا-رییس هیات هندبال استان فارس فارس گفت: با دعوت از ۶ هندبالیست این استان، فارس بیشترین سهمیه را در تیم‌های ملی هندبال نوجوانان سالنی و ساحلی دارد.

رضا غلامشاهی، چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان داشت: محمد متین ظهرابی، علی محبت پور و محمد مهرادنیا از استان فارس به چهارمین مرحله اردوی تیم ملی هندبال سالنی دعوت شدند.

وی اضافه کرد: این اردو باحضور ۳۹ هندبالیست از پنجم لغایت چهاردهم دی ماه ۹۹ در شهر اصفهان برگزار می‌شود.

غلامشاهی ادامه داد: همچنین، متین گلدان، ارسلان قشقایی و ابوالفضل رستمی هم از فارس به پنجمین اردوی آمادگی تیم ملی نوجوانان هندبال ساحلی که از سوم لغایت هشتم دی ماه ۹۹ به میزبانی کرمان برگزار می‌شود، دعوت شدند.

به گزارش ایرنا، تیم ملی نوجوان هندبال ساحلی ایران خود را برای حضور در رقابت‌های آسیایی بانکوک (پایتخت کشور تایلند) که هنوز زمان آن مشخص نشده است، آماده می‌کند.

همچنین تیم ملی هندبال نوجوانان سالنی ایران هم خود را برای انجام مسابقه‌های قهرمانی آسیا که قرار است در کشور قزاقستان برگزار شود و هنوز زمان آن تعیین نشده است، آماده می‌کند.

تیم ملی هندبال نوجوانان سالنی ایران در آخرین دوره رقابت‌های قهرمانی نوجوانان پسر آسیا که سال ۲۰۱۸ در کشور اردن برگزار شد به عنوان پنجم دست یافت.

شیوع ویرس کرونا، موجب به تعویق افتادن تمام رقابت‌های ورزشی در سطح جهان و آسیا شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها