کشف بیش از ۶۷ هزار لیتر روغن خوراکی احتکار شده در تهران

تهران- ایرنا- جانشین پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف ۶۷ هزار و ۱۴۷ لیتر روغن خوراکی احتکار شده خبر داد و گفت: این محموله در یک انبار جنوب تهران قرار داشت.

به گزارش ایرنا بر اساس اعلام پلیس، سرهنگ علی اصغر  محمودیان روز چهارشنبه در این باره بیان  داشت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه مالک انباری در حوالی جاده قدیم قم، مقادیر فراوانی روغن های خوراکی را دپو و جمع آوری کرده است، بررسی موضوع ‌ در دستور کار کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.

وی عنوان کرد: تیمی از ماموران این پلیس به نشانی اعلامی اعزام و مشخص شد، خبر صحت داشته و مالک انباری مقدار فراوانی روغن خوراکی در داخل انباری دپو و جمع آوری کرده است که نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس شد.

جانشین پلیس امنیت اقتصادی ابراز داشت: دستور دستگیری متهم و بازرسی از انباری اخذ و تیمی از کارآگاهان پایگاه جنوب این پلیس  به نشانی اعلامی اعزام شدند.

 محمودیان با اشاره به اینکه در بازرسی از داخل انبار ۶۷ هزار و ۱۴۷ لیتر روغن خوراکی احتکار شده کشف شد، افزود: در این رابطه مالک انباری  دستگیر و با دستور قضائی انباری پلمب و اموال تحویل امین شد.

این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: کارشناسان ارزش ریالی اموال احتکار شده را یک میلیارد تومان برآورد کرده اند.

کشف یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی کالای قاچاق در تهران

 رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف یک هزار و ۲۰ جفت کفش بچه گانه قاچاق خبر داد و گفت: ارزش این محموله کشف یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان عنوان شده است.

 سرهنگ علی ولی پور گودرزیبیان داشت: ۲۸ آذرماه امسال خبری مبنی بر اینکه مالک ساختمانی مسکونی در شهرک گلستان، زیر زمین ساختمانش را به محل دپو و جمع آوری کالاهای قاچاق تبدیل کرده است،  بررسی موضوع در دستور کار تیمی از کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.

وی عنوان کرد: مالک ساختمان و نشانی دقیق آن شناسایی و تیمی از کارآگاهان به محل مورد نظر اعزام و مشخص شد، خبر صحت داشته و در زیرزمین آن مقادیر فراوانی کالا جمع آوری و تبدیل به انبار یک شرکت شده است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ ابراز داشت: نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری متهم و بازرسی از انبار اخذ شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در بازدید از انبار یک هزار و ۲۰ جفت کفش بچه گانه فاقد بارنامه و مجوزهای گمرکی کشف و متهم به قاچاق بودن کالاهای کشف شده معترف شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی در ادامه اظهار کرد: کلیه اموال کشف شده به سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تهران تحویل شد.

کشف ۱۰۰ فقره مالخری 

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ به دستگیری یک مالخر تلفن همراه در محدوده کلانتری ۱۱۷ جوادیه و کشف ۵۰ دستگاه گوشی سرقتی در مخفیگاهش اشاره کرد و گفت: متهم به ۱۰۰ فقره مالخری معترف شد.

سرهنگ جلیل موقوفه ای بیان داشت: در تحقیقات دو ماهه ماموران تجسس کلانتری ۱۱۷ جوادیه در خصوص فعالیت های مجرمانه یک مالخر اموال مسروقه، مشخص شد که وی ضمن ارتباط گیری با  سارقان کرده تعداد قابل توجهی تلفن همراه مسروقه  در انبار مخفیگاهش پنهان کرده است.

وی عنوان کرد: نتیجه تحقیقات در اختیار مقام قضایی قرار گرفت و دستور بازداشت متهم و بازرسی از مخفیگاه وی صادر شد و بلافاصله تیمی از ماموران برای دستگیری وی به مخفیگاهش اعزام و موفق شدند در یک عملیات موفق پلیسی وی را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهش ۵۰ دستگاه تلفن همراه سرقتی کشف کنند.
رئیس پلیس پیشگیری تهران ابراز داشت: متهم پس از انتقال به کلانتری جوادیه به ۱۰۰ فقره مالخری اعتراف و شناسایی سارقان در ادامه تحقیقات پلیسی در دستور کار ماموران کلانتری جوادیه قرار گرفت.

 موقوفه ای خاطر نشان کرد: تحقیقات پلیسی کماکان ادامه دارد.

اعتراف سارق به ۳۰ فقره سرقت لوازم خودرو 

 سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اشاره به اینکه ماموران انتظامی کلانتری ۱۳۳شهر زیبا موفق شدند، یک سارق لوازم خودرو را شناسایی و دستگیر کنند، گفت: متهم به ۳۰ فقره سرقت در غرب تهران اعتراف کرد. 

 سرهنگ ضرغام آذین بیان داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت لوازم خودرو در شمال غرب پایتخت، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این سرکلانتری دوم پلیس پیشگیری تهران قرار گرفت.

وی عنوان کرد: تحقیقات پلیسی ادامه تا اینکه تیمی از ماموران کلانتری ۱۳۳ شهر زیبا موفق شدند با بررسی صحنه های جرم، سارق را شناسایی و با هماهنگی های قضائی وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران با اشاره به اینکه متهم در بازجویی های پلیسی به سرقت یک فقره سرقت خودرو و ۳۰ فقره سرقت لوازم خودرو با همکاری یکی از دوستانش معترف شد، افزود: همچنین متهم اظهار کرد، اموال سرقتی را به یکی از ساکنان استان های همجوار فروخته است.

این مقام انتظامی اظهار داشت: کشف جزئیات پرونده و دستگیری همدست متهم و مالخر اموال سرقتی ادامه دارد.


اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها