تیم تراکتورسازی تبریز دنبال ادامه روند رو به جلوی خود است

آبادان - ایرنا - مربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت‌: این تیم در ۲ بازی گذشته به پیروزی رسیده و برابر نفت آبادان نیز به دنبال ادامه این روند رو به جلوی خود است.

به گزارش ایرنا عباس چمنیان روز چهارشنبه در نشست خبری پیش از بازی تیم‌های نفت آبادان و تراکتورسازی تبریز بیان کرد: بازی برای هر ۲ تیم سخت است ولی می‌توان شاهد بازی با کیفیتی بود.

وی افزود: در بازی مقابل تیم‌های ماشین‌سازی و پیکان شاهد پیشرفت و ارایه بازی خوب و تماشاگر پسند در تیم تراکتور بودیم و امیدوارم در بازی با نفت آبادان نیز این روند را ادامه بدهیم.

چمنیان تیم صنعت‌نفت و تراکتورتبریز را تیم‌های ریشه‌دار و با هویت کشور دانست و گفت: تیم صنعت نفت در خانه بازی‌های بسیار خوبی انجام می‌دهد و برابر ما نیز برای سه امتیاز بازی خواهد کرد.

مربی تیم تراکتورسازی تبریز ادامه داد: تیمصنعت‌نفت و تراکتورسازی جزو تیم‌های با کیفیت لیگ هستند و جدال این تیم‌ها همیشه زیبایی‌های خاص خود را داشته است.

وی افزود: تیم تراکتورسازی امسال در چهار رویداد شرکت خواهد کرد و انتظارات از این تیم بالاست، هدف ما امسال کسب رتبه مناسب و در خور توجه برای فوتبال تبریز است.

چمنیان گفت: برابر تیم صنعت نفت عباس خانزاده را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم ولی دیگر بازیکنان شرایط خوبی برای این دیدار حساس دارند.

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز روز پنجشنبه چهارم دی از هفته هشتم مسابقات لیگ برتر فوتبال، میهمان صنعت نفت آبادان است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها